DJ Raport blog
Home PREMIERY Tom Westy 🥳 przypomina lubiane brzmienie sprzed lat

Tom Westy 🥳 przypomina lubiane brzmienie sprzed lat

Przedstawiamy mało u nas znanego DJ’a i  producenta z Walii. Nazywa się Tom Westy. Oto premierowy kawałek “Without You”  kojarzony z brzmieniami “melodic house” czy nawet “dream trance”.Wybraliśmy ten utwór, bo jest po prostu fajny i pewnie nam wszystkim skojarzy się z… ATB.

W gatunku EDM, utwór “Without You (Terminal 1)” zdobył moje serce gdy przesłuchiwałem premiery minionego tygodnia. To dzieło walijskiego producenta – Tom’a Westy, z Julią Church. Singiel ten przyciąga uwagę prostą chwytliwą melodią oraz bardzo dobrym wokalem. Produkcja była na tyle dobra iż wytwórnia Helix Records zdecydowała się go wydać.

Tom Westy zazwyczaj kojarzony z brzmieniami melodic house, tym razem stawia na inną kartę. “Without You (Terminal 1)” to przykład jego nieszablonowego podejścia. Tempo 135 BPM, syntezowana gitara (która osobiście kojarzy mi się z ATB) i trance’owe syntezatory tworzą dynamiczną mieszankę i fajną spójną harmonie. Takie podobieństwo do słynnego niemieckiego producenta, lubianego u nas.

Wokal Julii Church dodaje utworowi głębi. Jej emocjonalny głos idealnie współgra z muzyką Westy’ego. Prosta melodia z refrenu, połączona z trance‘wymi akordami, tworzy wyjątkową harmonię.

“Without You (Terminal 1)” zasługuje na uwagę ponieważ, to utwór który zdecydowanie może zapaść w pamięć. Jego unikalna kombinacja rytmu, melodii i emocji zwraca uwagę.

Posłuchajcie koniecznie!

 

Exit mobile version