DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI Your Love ( 9PM ) – hit ATB powraca z udziałem Topic...

Your Love ( 9PM ) – hit ATB powraca z udziałem Topic & A7S

Kiedy 9PM pojawiło pojawił się 23 lata temu wzbudziło powszechny zachwyt, przynajmniej w branży klubowej. Dlaczego? Bo znalazł się producent, który wymyślił coś nowego. Teraz utwór ATB powraca pod nowym tytułem ” Your Love ( 9 PM ) “, w kooperacji z dwoma innymi artystami. To producent Topic i wokalista A7S .

 

I znów powraca stare, bo 9PM powstało w 1998 roku, a więc kawał czasu temu. Legendarny producent, DJ i songwriter Andre Tanneberger aka ATB  łączy siły z Topic i A7S w kawałku ?Your Love ( 9PM )?. To pierwszy oficjalny remake przełomowego hitu ATB z 1998 roku ? ?9pm (Till I Come?) !

 

 

Spodziewaliśmy się prostego zabiegu remiksu, a tu tymczasem jest coś więcej. ATB i Topic, pracując w studiu, bezbłędnie połączyli swoje charakterystyczne style, a łącząc się zdalnie (wideo) i dopracowali także nowy tekst do nowego wokalu A7S.

Producenci czyli ATB i Topic dopasowali – jak określają – kawałek do tiktokowej rzeczywistości. Przejmujący wokal A7S oraz mocna, rasowa linia basu – oczywiście a la Slap House – razem z gitarowym hookiem i słoneczną trance energią dopełniają nową wersję.

ATB Mówi:

“Przez ostatnie 20 lat otrzymałem mnóstwo zapytań o covery, remake?i lub współpracę przy nowych wersjach ? 9pm ( Till I Come )?, ale wszystkie odrzucałem, bo nigdy nie miałem satysfakcji z brzmienia czy podejścia do tematu. Aż pewnego razu trafiłem na ?Breaking Me? Topic  i wspólnie z moim menedżerem Rudim mieliśmy przeczucie, że te dwa światy świetnie by się dopełniły …”

 

Topic mówi

? 9pm ( Till I Come ) ? to absolutny klasyk, który uwielbiam od dzieciństwa. Dlatego to prawdziwy zaszczyt, że jestem pierwszym artystą, któremu ATB zaufał na tyle, by dać oficjalne błogosławieństwo do przerobienia kawałka. Typowy dla ATB gitarowy riff został tu połączony z moim ?melancholijnym brzmieniem dance? oraz charakterystycznym głosem A7S. Rezultat to doskonała symbioza! “

Your Love (9pm)? to kolejny ważny krok w dynamicznie rozwijających się karierach niemiecko-chorwackiego producenta Topica oraz szwedzkiego wokalisty i kompozytora A7S. Ich pierwszy wspólny utwór, ?Breaking Me?, okazał się jednym z największych hitów 2020 roku.

Singiel ma odznaczenia złotych i platynowych płyt w 27 krajach na całym świecie. Duet współpracował także z raperem Lil Baby nad kolejnym hitem ?Why Do You Lie To Me?. Kawałek zgromadził dotychczas 35 mln streamów w Spotify i był grane przez największe stacje radiowe na świecie. Topic jest bardzo dobrze ocenianym przez DJ’ów producentem remiksów, bo wygrał nawet na konkurs na REMIX TYGODNIA.

 

O oryginale

 

? 9PM ( Till I Come )? zadebiutował na 14 miejscu na niemieckiej liście przebojów . Piosenka odniosła również sukces na arenie międzynarodowej. Singiel wszedł na numer jeden w Wielkiej Brytanii 3 lipca 1999 roku. Stał się pierwszym kawałkiem trance do top list przebojów w Wielkiej Brytanii, i pozostał tam przez dwa tygodnie.

Był również numerem jeden w Republice Irlandii przez cztery kolejne tygodnie. Osiągnął numer trzy w Danii, Włoszech i Norwegii.

Singiel cieszył się niezwykłą popularnością na całym świecie oraz otworzył drzwi wielu innym utworom elektronicznym w mainstreamowych radiach. Ponadczasowość piosenki dobrze ukazuje chociażby filmik na FB, na którym widzimy Eda Sheerana i Maxa Martina tańczącego do ?9pm?.

Kolejne single ATB ? w tym m.in. ?Don?t Stop?, ?Ecstasy?, ?Let U Go?, ?What About Us?, ?Move On? czy ?When It Ends It Starts Again? ? zapewniły artyście miejsca w prestiżowym rankingu DJ Mag ?Top 100? przez kolejne dwie dekady. ATB wydał 10 albumów studyjnych i ponad 40 singli. Ma na koncie liczne odznaczenia złotych i platynowych płyt na całym świecie.

ATB próbuje już od kilku lat wrócić do mainstreem, ale wydaje się, że teraz ma na to spore szanse…

 

zobacz inny hit 90 na nowo. Ich śladem poszli kolejni producenci

 

 

 

Exit mobile version