whenver you go inna reynmen

Ta rumuńska wokalistka prawie nieustannie dostarcza cos ciekawego do tańca. I robi to przecież wiele lat. Oto “Whenever you go” nagrany z pewnym człowiekiem, którego w ogóle nie znamy.

 

Po dance’owym “UP”, który ciągle znajduje się na Polish Dance Chart, Inna tym razem serwuje nam coś w klubowym stylu. Utwór nazywa się “Whenever You go”

 

“Whenever You go” to właściwie klimat house, ale ciekawie brzmiący, bo słyszymy po prostu cos innego od większości obecnie pojawiających się tanecznych utworów. Słychać nawiązanie do klasyki house, ale całość jest po prostu nowocześnie zaaranżowana.

W utworze towarzyszy Innie niejaki Reynmen. To nieznany nam vlogger, celebryta z Turcji. Nazywa się Yusuf Aktaş.

Ciągle popularna

A sama artystka tego lata zagrała mnóstwo koncertów i pojawiła się na licznych festiwalach zarówno w Rumunii, jak i Turcji, Litwie, Finlandii, Estonii czy Belgii. Kulminacyjnym momentem sezonu był jednak występ na scenie Tomorrowland, gdzie INNA dołączyła do Timmy Trumpet, Dimitri Vegas i Like Mike.
Imponująca liczba hitów i setki koncertów w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na Bliskim Wschodzie oraz współpraca ze światowej sławy muzykami, sprawiły, że wokalistka jest obecnie jedną z najbardziej cenionych artystek w branży.
Utwory takie jak ?Up? ( z Sean Paul) czy ?Tare? (z The Motans) to tylko kilka przykładów ostatnich wydawnictw wokalistki.
Ma Ona ponad 7,6 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad 4 miliardy wyświetleń na YouTube.

https://www.instagram.com/p/ChcC1BSNQxQ/?utm_source=ig_web_copy_link