Promo Polska Young Stars Team

Typowo polskich i dance’owych kawałków wcale nie mamy za dużo. Dlatego z przyjemnością wybieramy takie trzy, które powinny przypaść do gustu fanom muzyki dance, którzy wcale muszą przepadać za disco polo. Oto nowe utwory Nowator, Cleo i Young Stars Team.

 

W kolejnym odcinku Promo Polska mamy dla was znanych artystów, ale też początkujacych, jak np. Young Stars Team.

Nowator jak zwykle trzyma poziom swoich utworów zarówno w kwestii tekstu i samego pomysłu. Co prawda trudno oprzeć się wrażeniu, że słychać echa hitów Allij & Feduk, ale wspomniana jakość broni to. Uważny słuchacz dostrzeże w “GIF” różnicę i fakt,że nie dokonano tu kopii słynnego hitu z Rosji. Nowy utwór Nowatora to lekka produkcja house, którą spokojnie można zmieszać z niejednym kawałkiem dance.

 


Cleo “Za krokiem krok” całkiem dobrze zagościł na różnego rodzaju listach przebojów. Teraz pojawił się remiks, na pewno bardziej taneczny, niż oryginał. Utrzymany w klimacie dance house. Jego autorem jest niejaki Arie5, który pochodzi gdzieś z zagranicy.

 


Całkiem przyjemny kawałek Young Stars Team – ekipy młodych artystów, który okazjonalnie skrzyknęli się, aby nagrań utwór, zapewne z okazji zbliżającej się nowej edycji Young Stars Festival.  “Zdobyć Świat” to lekki kawałek oparty na reggaetonowym rytmie. Całość bardzo przyjemnie brzmi i autentycznie.

 

 

Zobacz poprzednie Promo Polska