yummy inna

Do najbliższego Karnawału jeszcze trochę czasu, ale “Yummy” od razu skojarzy Wam się jako utwór lekki, łatwy i przyjemny. To jedna z pierwszych nowych propozycji, która może przydać się na Sylwestra 22/23. 🍾🍾🍾😋

 

W swoim nowym utworze pt. Yummy” ta rumuńska wokalistka wraca do stylu jaki chyba najbardziej odpowiada. Nagrywała już w wielu bardzo różnych gatunkach muzycznych, nawet w r’n’b. Dziś wydała coś chyba z myślą o Karnawale ’23…

 

W “Yummy” Inna wraca do dobrze znanego schematu reggae dance, popularnego szczególnie w latach 90-tych, ale i dziś powracającego. Ostatnio zrobiła to Blanka, ale i Inna nie pierwszy raz śpiewa w takiej stylistyce. To także pewien schemat melodyjny.

Takie rzeczy mają szanse podobać się u nas.

Co nowego u niej?

Artystka jednocześnie z premierą tej piosenki dzieli się z fanami trzecim sezonem ?Dance Queen?s House?. Była to 16-dniowa sesja, podczas której Inna przebywała z kompozytorami i producentami Global Records, tworząc – niejako “hurtowo” – muzykę, a wszystko to zostało udokumentowane w postaci vlogów.

W każdym z odcinków wprowadza widzów w fascynujący świat songwritingu, przekazując wskazówki, dotyczące powstawania i nagrywania utworów. 2 poprzednie sezony ?Dance Queen?s House? zaowocowały albumami: ?Heartbreaker? z hitami ?Flashbacks? i ?Maza? oraz 2-częściowym ?Champagne Problems?.

W tym roku Inna osiągnęła kolejny rekord w swojej karierze. Jest artystką, która obecnie posiada największą ilością klipów na YouTube (269) z minimum 1 milionem wyświetleń.

Na początku grudnia INNA wystąpiła w Londynie w The Electric Ballroom, na którego scenie występowali topowi artyści. Kulminacyjnym momentem sezonu letniego był natomiast występ na Tomorrowland, gdzie artystka dołączyła do Timmy Trumpet, Dimitri Vegas i Like Mike.