Danny Avila, cali dreams House promo Mike La Funk Satisfy drive me home dave crusher jackmar

Dziś polecamy lekkie produkcje House, które znakomicie sprawdzą się letnią porą, o ile nam otworzą kluby. Oto pięć tytułów, które Wam rekomendujemy: Alex Adair, Joel Corry & MNEK, David Penn & KPD, Domino i Danilo Secli.

 

Coel Corry, David Penn, a może ten brytyjski producent. Kolejność jest tu przypadkowa.  Alex Adair znany jest dobrze w naszym kraju, bo na koncie ma sporo własnych wydawnictw, ale też remiksów, np. dla Eda Sheerana, Jessie Ware i Imagine Dragons. Ma na koncie już ponad 190 milionów streamów. Ten najlepiej przyjęty ze swoich  autorskich singli miał już dość dawno, bo w 2015 roku. Był to „Make Me Feel Better”, z wokalami słynnego Marvina Gaye. Ten nowy ma szansę to zmienić.

 

 

„Real for me” ma ciepły, a jednocześnie taneczny klimat, bo producent właściwie rozplanował tzw. ciepłe dźwięki i połączył je z ciekawym wokalem.

 


Kiedy pozytywnie recenzowaliśmy jego kawałek „Lonely” nie przypuszczaliśmy, że pozostanie przyjęty tak dobrze. Joel Corry  produkuje tzw. House środka, bo trochę w nim elementów prostej muzyki dance. Podobny jest ten nowy utwór pt.”Head & Heart” nagrany z czarnoskórym brytyjskim wokalistą i producentem. To MNEK (Uzoechi Osisioma Emenike), który współpracował już z wieloma pierwszoligowymi artystami, na przykład z Madonną, Jax Jones czy Zarą Larsson.

 


 

David Penn jest jednym z największych DJ-ów i producentów w Hiszpanii, który świętował niedawno bycie numerem 1 wśród najpopularniejszych artystów na Traxsource w 2019 roku! Kojarzony jest przede wszystkim z Defected Records i po prostu wysokiej jakości produkowaną House Music. Można powiedzieć,że jest weteranem ten muzy, bo działa od 1992 roku. Naprawdę nazywa się José David Peñín Montilla. Znamy go ze współpracy z ATFC, Pete Hellerem, DJ Chus czy Oliverem Heldens’em.

KPD to Guillermo Alfonso Gomez – producent z Ameryki Południowej.  Ich wspólny utwór „Ain’t Got No” to przede wszystkim świetny wokal (nie wiemy czyj), ale też łatwo wpadający w ucho groove house.

 


Muzyka House z Rumunii ostatnio dość rzadko bywa ciekawa. Znaleźliśmy jednak wśród premier jeden taki, który mozę Was zainteresować. Zupełnie nam nieznany producent projektu Domino jest producentem, kompozytorem i pianistą oraz jednym z nowych artystów wydawanych przez label Global Records. Znamy go choćby w utworów Inna.

„Shake it girl” to przede wszystkim budzący zaciekawienie wokal zaśpiewany w specyficznej manierze, połączony z charakterystycznym samplem, który stanowi dobry lajt motyw. Sam aranż to też coś innego niż większość obecnie serwowanych nam propozycji muzy House.

 


Bardzo fajny kawałek o wakacyjnym feelingu, trochę tu disco, a jak dobrze posłuchacie to znajdziecie coś bardzo znanego. Danilo Secli to producent z Włoch. Działa już przynajmniej 12 lat i możecie go kojarzyć z takich utworów jak „Get down” czy „Por La Noche” i remiksu „Canta Canta” dla Shorty. Jego nowy utwór „Hot in here” to podobny klimat jak te poprzednie czyli lekki house z pogranicza dance z dodatkiem latynoskich klimatów. W sam raz na lato.

 

 

Zobacz poprzednie HOUSE PROMO