jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO DANCE Ally Broke, Arash, Mohombi, Mike Candys, Chris Odd

PROMO DANCE Ally Broke, Arash, Mohombi, Mike Candys, Chris Odd

Lato na termometrze na maksa! To samo daje się zaobserwować w muzyce. Oto mamy w minionym tygodniu kilka bardzo dobrych, lekkich, przebojowych kawałków Ally Broke, Arash, Mohombi, Mike Candys i Chris Odd. Zaskoczenie nasze budzi tu Mike Candys. Dlaczego? O tym niżej. Oto nasze typy wybrane z nowości muzyki określanej przez nas jako Dance czyli lekkiej, łatwej i przyjemnej.

 

 

 

 

 

W „One Night in Dubai” Arash ponownie wspierany jest wokalnie przez Helena. Znamy ją chociażby z ich ubiegłorocznego i dobrze przyjętego przez DJ’ow w Polsce „Dooset Daram„. Ten nowy utwór bardzo mocno przypomina pewne rumuńskie produkcje. Jest jednak bardzo dobrze wykonany i ma ten klimat, który robi w utworze bardzo dużo. Pierwsze oceny DJ’ów są na poziomie > 4,00, a więc bardzo dobrze.

 


Ally Broke – była członkini grupy Fifth Harmony poszła śladami kariery solowej Camila Cabello i podpisała kontrakt z Atlantic Records (Warner Music). „Lips don’t lie” to kolejna jej nowa piosenka. Została wyprodukowana przez Oscara Görres (Britney Spears, Maroon 5), należącego do ekipy producentów, którym kieruje słynny Szwed Max Martin. Utwór wyraźnie nawiązuje do klasyków gatunku r’n’b z lat 90-tych. Co tu dużo mówić, łatwo wpadające w ucho „la la la ” w refrenie, powoduje, że ten utwór spokojnie można zarekomendować na taneczne parkiety w Polsce. Do tego świetnie rapuje A Boogie Wit Da Hoodie.

 


Dla nas to grube zaskoczenie. Mike Candys robi reggaeton?! Okazuje się, że dla tego producenta to nie problem. „ASAP” to lekki reggaetonowo-tropicalny deep house nagrany z wokalistką Ane. Na pierwszy rzuty ucha brzmi banalnie, ale ten producent ze Szwajcarii  to stary wyga i wie (nawet gdy na co dzień robi klubową muzę) jak się robi przeboje.

 


Mohombi robi hity, które podobają się w Polsce. A współpracował już z największymi, takimi jak Shaggy, Pitbull czy Craig David… Doliczyliśmy się ze 30 singli! „Hello” to piosenka nie w reggaeton, ale bardzo fajnie wykonana i od razu po pierwszym przesłuchaniu słuchać, że coś w sobie ma. No może bardziej do słuchania niż do tańca. Warto jednak ją przetestować. Tym bardziej, że pierwsze oceny są na poziomie 4,00.

 


Chris Odd pojawił się u nas już w kilku nagraniach, ale to najnowsze wydaje się najciekawsze. „We Used To Have It All” od razu wpada w ucho. To przyjemna nuuta z lekko płynącym rytmem tropical dance deep house, połączonym z akustycznym brzmieniem gitary i wokalem Jess Hayes. Brzmi to przebojowo.

Jednym z autorów jest Rob Davis, który był odpowiedzialny za hity w przeszłości dla tak znanych artystów, takich jak Kylie Minogue, 4 Strings, Atomic Kitten, Mika, Spiller i Moony.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze