„la la la napijmy się za dnia …” i to powinno wam wystarczyć. Chwytak & DJ Wiktor atakują kolejny raz na wesoło, ale uwaga, czasem też niecenzuralnie. Oto „Browce 62”.

 

„Browce 62” to nie pierwszy wspólny kawałek ich obu. Niżej znajdziecie listę tych najlepiej pobieranych utworów przez DJ’ów. „ta ta ta… la la la” – prościej już nie można. Jak zwykle mamy tu sporo „jaj”, bo o tu chodzi. Szkoda tylko, że jest trochę za bardzo wulgarnie, bo mogło by trafić nawet na mainstreemu, jak to było z pamiętnym Ronnie Ferrari. Pierwotnie był on także niecenzuralny.

Parafrazując … „la la la NIE-napijmy się za dnia …”, nie bierzmy tego zbyt dosłownie!

O nim

Chwytak już powinien być wam dobrze znany i to razem DJ Wiktorem.  ten youtuber, zaczął jak wielu od produkcji coverów, ale zrobił to nietypowo. Robił to w formie żartu i parodii i często wulgarnych przeróbek znanych utworów.

Nagrał swoje wersje do utworów Lady Gagi, Macieja Maleńczuka, PSY, Alvaro Solera i wielu innych. Wszystko znajdziecie na YT. Nie ma właściwie muzycznego wykształcenia. Pochodzi z muzycznej rodziny, a uczył się dwa lata gry na klawiszach w prywatnej szkole.

Jego kariera zawodowa to … magazynier.  Jak mówi:

 • Myślę, że tak ręcznie mogłem przerzucać 2 tony worków z cementem dziennie, ale stwierdziłem, że trzeba zająć się jedną rzeczą, a dobrze. Teraz zajmuję się tylko YouTube’em.

No i się udało.

 

Top 10

 1. Chwytak & DJ Wiktor – Urlop na żądanie
 2. Heja ho!
 3. L4
 4. Browce 62
 5. Chwytak & Szymon Kucharczyk – Nie mogę schudnąć
 6. Chwytak & Wowa – Czarna wołga
 7. Ch. & Wowa ft. Olaf Deriglasoff – Jak się robi hity
 8. Ch. & Wowa ft. Zacier – Merlin Monroł
 9. Chwytak & Zuza – Wiśnióweczka
 10. Chwytak & Zuza – Jebiemieto