CLAUDIA SKY – Unosimy się – nasz polski typ tygodnia

claudia sky unosimy się

O tej dziewczynie wcześniej nie słyszeliśmy, choć nie jest nowicjuszką. Claudia Sky i jej nowy utwór “Unosimy się” w tym tygodniu najbardziej nas zainteresował z polskich premier tanecznych.

 

Klaudia Krzesińska aka Claudia Sky – to całkiem ładnie brzmi, ale dla nas to muzyka jest najważniejsza. Może nie ma tu jakichś fajerwerków muzycznych w “Unosimy cię”, ale jest czytelny i taneczny kawałek na pograniczu house , dance i pop.

 

“Unosimy się” to kawałek,  za którego produkcję odpowiadają The Foxxes. Artystka opowiada w tekście o dobrej zabawie, a rytmiczna, pozytywna melodia ma pozwolić słuchaczowi oderwać się na chwile od problemów.

To już kolejny niezły kawałek z labela ID Records. Ostatnio przestawialiśmy utwór “Pa!“.

O niej

Claudia Sky to artystka, która regularnie wydaje swoje single. Bardzo ważna jest dla niej wolność artystyczna i autentyczność, co z pewnością można zauważyć w jej twórczości. “Unosimy się” to popowy, rytmiczny numer o bardzo dobrej produkcji, którego nie da się zapomnieć. Czujemy, że ta piosenka może być jej dużym przełomem na drodze muzycznej.

Na co dzień wokalistka działa bardzo muzycznie tworząc nowe numery. Trzeba podkreślić, że Klaudia jest autorką tekstów oraz kompozycji swoich utworów. Tworzy to co czuje i nie zamyka się na określony styl muzyczny. Wyróżnia ją szczerość i postępowanie w zgodzie ze sobą – dlatego każdy kawałek jest bliski jej sercu. Poza muzycznie dziewczyna skupia się na rozwoju duchowym i fizycznym – uważa, że silna wola i dyscyplina w życiu to klucz do osiągania sukcesów.

Jak mówi:

“Intensywnie pracuje nad nowym materiałem. Mam bardzo energiczny zespół złożony z osób którym mogę ufać i z którymi mamy podobne zapatrywania co do mojej twórczości. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy chcą trochę namieszać”.

 

Klaudia angażuje się w każdy etap produkcji swoich piosenek oraz klipów. Bardzo ważne jest dla niej zachowanie swojego stylu. Teledysk do singla został nagrany w centrum Warszawy. Na planie panowała bardzo swobodna atmosfera, co na pewno widać oglądając video. Artystka podkreśla, że nagrywanie go było bardzo dobrą zabawą, pełną adrenaliny i zwiedzaniem nowych miejsc. Wyszło bardzo ciekawie i naturalnie. Zachęcamy do obejrzenia klipu – produkcja jest na bardzo wysokim poziomie! Brawo!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@im_claudiasky)