DJ Rapoirt poleca: Nils van Zandt x Danzel 'Dance (Hands Up)'

No właśnie, czy to styl Hands up czy Dance ? “Dance (Hands Up)” czyli tytuł nowego utworu znanego wam producenta z Holandii zdaje się dwojaki. Myślę, że odpowiedź jest jedna. I jeszcze ciekawostka, bo w utworze pojawia się oldschool’owy motyw oraz inny znany w Polsce artysta. Zobaczcie też aktualny top 10 producenta.

 

Pewnie ktoś powie : czy to ważne – czy to “dance” czy “hands up”? Z naszej perspektywy, tak, bo zajmujemy się obserwacją nowych trendów. I tu pewnie zaśmieje się 😲🙂😲😆 nie jedna osoba. Bo co tu nowego ?

Dance (Hands up) – stare i nowe

Jak zwykle wesoło, nie tylko muzycznie, ale i w obrazie. Utworowi ?Dance (Hands Up)?, uroku dodaje ten teledysk  którego akcja rozgrywa się na oszałamiającym tle Egiptu, podnosząc poziom wrażeń zmysłowych.

Tym razem także znajomo. Co zatem zrobił tym razem Nils Van Zandt ? Zaprosił do współpracy Danzela, ale nie z jego najpopularniejszym utworem, ale z coverem naszego ulubionego klasyka ?Put Your Hands Up (In The Air)?(Black & White Brothers, 1998). W 2005 roku włączył do do swojego repertuaru także Danzel.

Nie znacie go?

Nils Van Zandt działa, bodaj od 2007 rou. Przynajmniej, od tego go kojarzymy.  Znany ze swoich wielu złotych i platynowych osiągnięć, DJ i producent Nils van Zandt jest luminarzem branży muzycznej. Poniżej przedstawiamy jego top 10. Z naszych statystyk wynika, że zdecydowanie największą furorę zrobił “Hey! (Just one more time)”.

Dziś, jego najnowsze dzieło ?Dance (Hands Up)? , ma w swoim zamiarze, olśnić scenę Tomorrowland latem 2024 roku, właśnie z wokalem Danzela.

NvZ Top 10

1.NvZ ft. Heleena & Rashaun Will – Hey! (Just one more time) [ ]
2.NvZ & Backflash Feat. Basti Woods – Gone (Take On Me) [ ]
3.NvZ ft. Mayra Veronica – Party Crasher [ ]
4.NvZ – Luvstruck [ ]
5.NvZ- The Riddle [ ]
6.NvZ & Nicci – Up and Down [ ]
7.NvZ ft. Heleena & Rashaun Will – Hey! [ ]
8.NvZ feat. Stef Classens – Shameless [ ]
9.NvZ feat. Julia van Bergen – Million Miles [ ]
10.Stephen Oaks & NvZ & Iwaro feat. Nicky Jam – Descontrol (Outta Control)

Odpowiedzmy jednak na pytanie: “czy to dance czy hands up”? Nieee, to po prostu nasza “polska pompka”. Czy ciągle popularna ? Odpowiedzi poszukajcie sami.