jesteś tu
Główna > PROMO > Darude ft. Sebastian Rejman – Superman > festiwalowy eksperyment

Darude ft. Sebastian Rejman – Superman > festiwalowy eksperyment

Nie ma nikogo na świecie kto by przypuszczał, że twórca  klasyka „Sandstorm” zrobi „piosenkę”, bo tak trzeba określić prostą kompozycję i tytuł „Superman „. Najwyraźniej producent uznał, że „do odważnych świat należy”. Powstał utwór, który w swoim do kiedyś popularnego brzmienia Euro Trance Dance. Czy to jakiś obciach dla takiego producenta? Jeśli się robi na Festiwal to nie. Sami oceńcie efekt!

 

 

 

 

 

 

Trzecia z propozycji fińskiego DJ’a i producenta Darude to nietypowa jak na niego robota. Gdy jednak planuje się zgłoszenie na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji – wiadomo – trzeba „komercyjnie”. Choć wiadomo już, że najwięcej głosów otrzymał kawałek „Look Away” i to on finalnie został zaprezentowany podczas wielkiego finału w Tel Awiwie, to ten kolejny kawałek „Superman” był też jedną z jego opcji. Darude nie odniósł sukcesu Na Eurowizja 2019 (#39), ale mocno o sobie przypomniał.

 

Darude Superman Sebastian Rejman promoSuperman

„Superman” nagrał razem z popularnym w Skandynawii, muzykiem i tekściarzem Sebastian Rejman. Numer opowiada o związku z bliskimi i sile, jaką można z niego czerpać. Heroiczny wokal, połączony z falami płynącymi z syntezatora, które wznoszą się w przestworza i niosą słuchaczom pozytywny i emocjonalny przekaz.

Twórca ponadczasowych, kultowych klasyków jak „Sandstorm”, „Feel The Beat” czy „Out Of Control” nie zwalnia tempa i pokazuje, że wciąż jest w świetnej formie. Niebawem – studyjny krążek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze