jesteś tu
Główna > CHARTS > REMIX TYGODNIA Ellie Goulding – Sixteen (Don Diablo rmx).Polecamy Hande Yener

REMIX TYGODNIA Ellie Goulding – Sixteen (Don Diablo rmx).Polecamy Hande Yener

Po tygodniowej przerwie powracamy do podsumowania ocen remiksów z danego tygodnia. Przerwa ta wynikła z potrzeby zyskania kilku dni do zebrania więcej danych, a więc czasowego przesunięcia. Remiksy bowiem publikujemy tuż przed samym weekendem. Było to więc za krótko do optymalnego podsumowania. W tym podsumowaniu swoja klasę pokazał Don Diablo, chociaż So Cool Network do jednak mało znanego utworu Hande Yener – też został bardzo dobrze oceniony.

 

 

 

 

 

Ellie Goulding to fenomenalna wokalistka, ale oryginał utworu „Sixteen” to muzyka pop. Don Diablo przemienił ją w taneczny kawałek, a ponieważ zrobił to bardzo nośnie, zyskał najwyższe oceny DJ’ów w Polsce korzystających z największego polskiego serwisu www.digitaldj.pl.

 

Polecamy jednak coś zupełnie nieznanego w na naszym rynku. oto remiks nr 2 w tym tygodniu. Hande Yener „Love always wins”.

Zwracamy jednak uwagę na Hande Yener. To turecka piosenkarka i autorka tekstów, która zdobyła sławę na początku 2000 roku i jest znana jako jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop w Turcji. Hande był jednym z niewielu piosenkarzy w Turcji, który sprzedała ponad milion albumów na wydanie. W 2013 roku została „Najbardziej słuchaną piosenkarką roku” na YouTube (Turcja) dzięki piosence „Ya Ya Ya”. W tym samym roku została wybrana jako sędzia najpopularniejszego programu telewizyjnego w Turcji „Veliaht” (The Voice).
Również szanowana bizneswoman, Hande, zdobyła do tej pory wiele nagród. Z 151 utworami muzycznymi granymi na powietrzu 142,760 razy, Hande zapewniła sobie miejsce na szczycie list przebojów. Już w  2017 Hande wystąpiła i sprzedała ponad 200 koncertów.

 

 

Digital DJ remix of the week

 1. SIXTEEN Ellie Goulding – Don Diablo Remix
  04:00 / 124 BPM / ocena: 4.22
 2. LOVE ALWAYS WINS – Hande Yener
  So Cool Network Remix
  07:05 / 122 BPM / ocena: 4.00
 3. TELL ME WHY (REMIXES) – Sound Of Legend
  Keanu Silva Extended Remix
  04:12 / 126 BPM / ocena: 3.73
 4. TANIA – Harry Romero
  Steve Lawler Extended Remix
  07:15 / 128 BPM / ocena: 3.57
 5. IN DEGREES – Foals
  Purple Disco Machine Remix
  06:36 / 122 BPM / ocena: 3.50

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze