Dastic, DJ Frisco, Dragonette, Elderbrook

Oto kilka naszych rekomendacji w klimacie House, które powinny Was zainteresować. Oto Dastic, DJ Frisco, Dragonette, Elderbrook, Mr. Belt & Wezol > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Polecamy nowy utwór Dastic, ale i pozostałe to bardzo ciekawe  premiery house music.

 

 

 

 

 

 

Nówka sztuka, brak linku YT, ale kawałek fajny. Z udziałem wokalistki Dragonette – znanej m.in. z produkcji Martin Solveig i MIke Mago. DJ Licious feat. Dragonette “Rich Girl” to kawałek bardzo skoczny, ale uroku dodaje mu właśnie wokal tej nietuzinkowej wokalistki z Kanady.

 

Dastic – DJ i producent z Holandii dał nam się poznać ostatnio ze znakomitego kawałka “Let Me Love You” z remiksie Joe Stone. Ten nowy jest równie ciekawy i jest to wersja oryginalna. Polecamy go. Coś w cobie ma!

 

Ciekawie brzmiąca produkcja house z Włoch czerpiąca nieco pomysł z czasów filtered house (Basoski i inni) podkręcona energią i niezłym wokalem.

 

Ciekawa produkcja o minimalowym zacięciu. Elderbrook to Alexander Kotz, ale bardziej nam jest znany z ubiegłorocznego hitu z Camelphat “Cola”. Ten nowy utwór oparty jest na prostym samplu electro i ciekawie zaśpiewanym wokalu.

 

Po kilku przeróbkach teraz duet Mr. Belt & Wezol  zrobił autorski kawałek, a przynajmniej tak nam się wydaje. Prosty w swej konstrukcji, ale przez to czytelny. Może nie tak nośny jak np. ich “Let’s all chant” czy “Boogie wonderland”, ale tak to bywa z autorskimi produkcjami.