EDM PROMO Blasterjaxx

EDM PROMO. Oto nasze rekomendacje związane z nową muzą dedykowaną fanom mocniejszej muzy. Tym razem mamy szeroki przekrój geograficzny. Od Australii, przez USA do Europy i Rosji. Oto Promise Land & Dave Crusher ft. Gemeni, Blasterjaxx, Marnik & KSHMR, W&W & Timmy Trumpet & Will Sparks i Boris Roodbwoy & Andrew Rai.

 

Kolejny znakomity kawałek formacji Promise Land. To dwaj Włosi: Fabio Ranucci, Nazario Pelusi. Zaczynali kilkanaście lat temu od Italo Dance, a teraz robią już klubową muzę.

 

Ostatnio “My My My” (cover hitu Armanda Van Heldena, który został bardzo dobrze przyjęty przez polskich DJ’ów. “300 Girls” to mnóstwo energii, ale głównie świetna rapowa wstawka Gemeni w środku utworu. Możecie go kojarzyć z utworu z TAITO.  Utwór współprodukował znany nam Dave Crusher.

 


Blasterjaxx to duet producentów z Holandii Thom Jongkind i Idir Makhlaf. Znamy ich od 2013 roku, a najlepiej przyjętym kawałkiem u nas jest singiel Blasterjaxx & Timmy Trumpet “Narco”. Nowy utwór “Monter” to właściwie nic odkrywczego, bo panowie trzymają się kanonów progressive house, ale sam użyty wokal (chyba Junior Funke) bardzo ładnie robi klimat w utworze.

 


Nowy utwór Marnik “Alone” zrobiony z KSHMR to w zasadzie taka piosenka, nie bardzo wiadomo dla kogo. Jest to po prostu “pójście za ciosem” po sukcesach utworów “Gam Gam” i “Up & Down”.  Jeśli jednak muzyka EDM ma iść dalej w tym kierunku, to już dziękujemy.

 


Muza EDM z dalekiej Australii ma bogate tradycje i ciągle jest tam popularna. Dlatego nie dziwi, że mamy ciągle nowości z tego regionu Świata. Tym razem jest to mocna kolaboracja: Timmy Trumpet, Will Sparks vs. Holendrzy W&W (Wardt van der Harst, Willem Van Hanegem). Ostra muza na pograniczu Hardstyle i Progressive House, ale z ciekawymi pomysłami.

 


Ten utwór z Enormous Tunes (Sirup) pojawił się tydzień temu, jednak nie zmieścił się do naszego artykułu. Jest jednak na tyle dobry, że warto go wyróżnić. Trudno go nawet jednoznacznie zakwalifikować do House czy Big Room. Nadaje się do obu kategorii. Dlaczego? “Get Whipped” to bardzo energetyczna sztuka. Ta energia rozwija się w nim przy pomocy tribalowych klimatów i progresji. Boris Roodbwoy i Andrew Rai to DJ’e i producenci z Rosji.

 

 

 

 

 

Zobacz inne EDM PROMO