David Guetta & Sia - Flames

Doczekaliśmy się tanecznych wersji jednego z nowych utworów David Guetta & Sia – Flames. DJ’e mogą już ocenić i wybrać najlepszą z czterech tanecznych wersji. Paczka remiksów już dostępna w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

Niewątpliwie największe zainteresowanie budzi autorski remiks czyli David Guetta. To jeden z czterech oficjalnych opublikowanych w paczce remiksów. Cóż, Guetta nie wnosi tu czegoś oryginalnego, ale stara się wymieszać kilka styli, bo jest nieco brzmień z future pop, to nie jest to jednak standardowy klimat future house. W każdym razie temat potraktował bardzo mocno, bo brzmienia są wręcz, można powiedzieć, agresywne.

Duet producencki Pink Panda serwuje nam remiks w swoim typowym stylu, więc vocal house z mniejszą dawką, dla odmiany, elektroniki future jak Guetta. Mamy tu grający i kołyszący bas, podobnie jak w przypadku jednego z ich ostatnich remiksów dla Bruno Mars.

Sylvain Armand to jeszcze inna propozycja, bo oparta w części jeszcze na innym rytmie utworzonym przez dodatkowy zapętlony bas.

 

Czwarty to Tepr remix. To też propozycja ciężka brzmieniowo, choć oparta na kołyszącym bicie house. Tepr to mało znany u nas producent z Francji.

Ciekawe, że we wszystkich powyższych remiksach producenci w całości wykorzystali znakomity wokal Sia. A teraz oceńcie sami, która wersja Wam pasuje .

 

David Guetta & Sia – Flames (remixes)

  1. Tepr Remix 03:53
  2. Sylvain Armand Remix 04:32
  3. Pink Panda Remix 03:33
  4. David Guetta Remix 06:08