DJ Raport przedstawia: DJ Remo wraca z "on my mind"

DJ Remo, czyli Remigiusz Łupicki, jest postacią dobrze znaną na polskiej scenie elektronicznej. Po okresie nieobecności, powraca z singlem “On My Mind (da da da)”. Niebawem pojawi się w wytwórni My Music.

 

 

DJ Remo – czy go pamiętacie? Pewnie nie wszyscy. Dlatego, na wstępie, kilka słów przypomnienia. Urodzony w Poznaniu, który zyskał uznanie nie tylko przez swoje solowe wydawnictwa.

Współpracował z innymi twórcami. takimi jak Robert M i Dirty Rush w ramach projektu 3R. Remek wraz Łukaszem Rozmiarkiem z kanałem “Życie Zaczyna Się Po Czterdziestce”. Jego wkład w polską muzykę, zarówno na poziomie artystycznym, jak i biznesowym (założenie My Music i platformy MUGO), pokazuje jego pasję i zaangażowanie w branżę.

Powrót

Singlem “On My Mind(da da da)”, DJ Remo dokonuje swoistego powrotu do branży, jednak z perspektywą nowoczesnego brzmienia. Utwór, zwracając na siebie uwagę melodyjnością i łatwością, z jaką wpada w ucho. Zahacza nieco o stylistkę Slap house, zwłaszcza na poziomie wokalu.

Czy odniesie sukces? Tego nie wiemy, ale warto docenić go za solidność wykonania i znaczenie w kontekście powrotu artysty na scenę.

Utwór “On My Mind(da da da)” ujawnia się jako ważna propozycja na rynku muzycznym, mogąca zyskać popularność wśród entuzjastów muzyki tanecznej. DJ Remo pokazuje, że jego muzyczne eksploracje są dalekie od zakończenia, wskazując na możliwości rozwoju jego stylu. Wiemy już, że singiel ten zapoczątkowuje serie produkcji od tego producenta.

Na początek

Powrót DJ Remo z utworem “On My Mind(da da da)” to zaledwie zwiastun serii nowości, które dla nas szykuje.  Ciekawostką pozostaje, co przyszłość przyniesie w karierze DJ Remo, co stanowi obietnicę dalszych interesujących projektów.

Obserwując na bieżąco DJ Raport oraz nasze social media z pewnością ich nie ominiesz. A jeżeli korzystasz z naszego serwisu z muzyką dla DJ-ów to już teraz możesz przedpremierowo pobrać “On My Mind (da da da)” w długiej wersji! Extended Mix dostępny tylko i wyłącznie na DigitalDJ.pl!