jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Don Diablo ft. Jessie J – Brave > producent znów nas zaskoczył

Don Diablo ft. Jessie J – Brave > producent znów nas zaskoczył

Ten osobiście znany nam producent (robiliśmy z nim wywiad) jest obecnie najbardziej kreatywnym twórcą w zakresie szeroko rozumianej muzyki dance. Don Diablo pracował na to wiele lat, ale się udało. Teraz nagrywają z nim artyści z wysokiej półki. A taką jest na pewno Jessie J. DJ’ów ucieszy informacja, że otrzymaliśmy z labela Hexagon specjalne promo w postaci Club Mix.

 

 

 

 

Don Diablo znów nas zaskakuje. Po ogromnym sukcesie „Survive” (#1 na Polish Dance Chart) teraz zmienia klimat i proponuje vocal house, ale z niewielkim dodatkiem klimatu gospel. Całość dość energetyczna i szybka jak na obecne trendy House. Z labela Hexagon dostaliśmy specjalny Club Mix. W oficjalnej wersji w tego wideo utwór jest nieco lżejszy energetycznie.

 

Don Diablo Jessie J BraveW „Brave” gościnnie pojawia się Jessie J. Charakterystyczna produkcja Dona Diablo i niepodrabialny wokal Jessie J pokazuje, że łączenie pozornie odległych muzycznych światów ma sens – a na pewno w postaci „Brave”.

Jak mówi sam Don Diablo: – Czasami potrzebujesz jakiegoś impulsu, by zdecydować się na odważny krok, by gonić marzenia czy po prostu by obronić swoich przekonań. Zawsze chciałem współpracować z Jessie J, ale miałem też z tyłu głowy, że ta artystka nieczęsto decyduje się na duety. Dlatego czułem, że muszę czekać na właściwy moment. „Brave” to był właśnie ten moment. Nie mogłem sobie wyobrazić, że ktoś zaśpiewa ten kawałek lepiej od Jessie.

Jessie J nie pozostaje dłużna, jeśli chodzi o komplementy: – Gdy tylko przeczytałam tekst „Brave” wiedziałam, że muszę być częścią tego wspaniałego kawałka i jego przesłania. Wszystko w tym numerze sprawia, że chcesz tańczyć! To świetna propozycja na nadchodzące lato. Cieszę się, że jestem teraz w trasie i mogłam włączyć kawałek do mojej setlisty, ale jeszcze większość radość czuję z faktu, że teraz cały świat będzie mógł zapoznać się z wersją studyjną. Jestem niezmiernie wdzięczna Donowi, że zaprosił mnie do tego projektu.

Nazywany „nadzieją future house” (EDM.com) oraz „najczęściej granym producentem” (1001TL), Don Diablo jest jedną z najbardziej liczących się marek w świecie muzyki dance. W 2018 roku awansował na siódmą pozycję prestiżowego rankingu Top 100 „DJ Mag”.

Artysta może poszczyć się średnią liczbą słuchaczy 8,5 mln miesięcznie w Spotify. Producent ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Gucci Mane, Diplo, Emeli Sandé, Calum Scott, Ansel Elgort, Kelis, Alex Clare, Dragonette, A R I Z O N A czy Tiësto.

 

 


Dob Dablo ft. jessie J – Brave > fragment tekstu

I wanna I wanna tell the world about it
Give a little give a little something more of me
Show everyone that ever doubted
I gotta whole lotta fire left in me

I wasn’t I wasn’t ready to be honest
I know and I know I owe to myself
So from that day I made a promise
I get up I get up every time I fell

Chorus
I’m brave
I’m brave
Even when the fear is staring in my face
I’m brave
I’m brave
I’m brave
I’m brave

…..

Podobne artykuły

na górze