Promo house earth n days david penn

Przedstawiamy pięć kawałków House wybranych z premier ostatnich dni – takich, które nas zaciekawiły. Earth n Days, David Penn & KPD, Promise Land, King Arthur ft. Kwesi i Matvey Emerson.

 

 

 

I znów macie okazję posłuchać kawał dobrej muzy Disco House w wykonaniu Earth n Days. Ten producencki duet powstał na początku 2017 roku w celu wniesienia czegoś nowego na węgierską scenę klubową i osiągnięcia sukcesu zawodowego na poziomie międzynarodowym. Już zdążyli nas zaskoczyć fajnymi przeróbkami klasyków.  „Everybody be somebody” wygląda na ich autorski kawałek.

 

Magonyi L (Magonyi László) pracuje za gramofonami od 20 lat.  Drugi to Zsak (Viktor Vizi) jest autorem kilku świetnie sprzedających się projektów, które od 2016 roku znajdują się w czołówce najlepszych producentów house’owych na świecie. „Everybody be somebody” spodoba Wam się, bo pewnie nigdy by nie przyszło do głowy, że panowie pochodzą z Węgier.

 


Nieco ponad dwa miesiące temu mieliśmy poprzedni bardzo ciekawy kawałek duetu David Penn & KPD (Guillermo Alfonso Gomez) pt.”Ain’t Got No”. A teraz jest jeszcze bardziej ciekawie. Świetny soulowy wokal (nieznana wokalistka), a do tego prosty i energetyczny groove.

 


King Arthur to już dobrze znany nam producent. Do tej pory najbardziej podobał się na naszych parkietach przede wszystkim „Whatchya Thinkin'”. W lutym 2020 roku założył swój label pn. Bring The Kingdom i rozpoczął współpracę z Don Diablo w ramach labela Hexagon. Nowy utwór pt.”I found You” to bardzo lekki przebojowy Vocal House, który ma ciekawy charakterystyczny wokal. To Kwesi (Alex Festinese) – brytyjski wokalista udzielający się do tej pory głównie w Hip Hop i Soul.

 


Ci dwa Włosi działający pod nazwą Promise Land (Nazario Pelusi i Fabio Ranucci) bardziej pasują do brytyjskiego rynku niż do włoskiego. „Got to keep on” to już kolejna rasowa produkcja House nawiązująca do korzeni tego gatunku.

 


Oto kolejny ciekawy kawałek rosyjskiego producenta. Matvey Emerson (Matvey Katsabin) jest mało u nas znany. Możecie go znać z remiksu „Rhythm of the Night” dla Sean Finn (2015).