jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Fatboy Slim wystąpi w Warszawie tuż przed Festiwal Undercity!

Fatboy Slim wystąpi w Warszawie tuż przed Festiwal Undercity!

Powoli przychodzi nam się przyzwyczaić, że właściwie co miesiąc nasz Kraj odwiedza gwiazda światowego formatu. Tym razem będzie to legendarny Fatboy Slim. Wystąpi w Warszawie, w Klubie Smolna, 2 listopada 2018, na oficjalnym beforze przed festiwal Undercity. To pierwsza edycja tej imprezy.

 

 

 

 

„Rockafeller Skank” to mega klasyk muzyki klubowej. Powstał w 1998 roku. Ale Fatboy Slim to nie tylko ten kawałek o czym niżej. Ale Norman Quentin Cook (Jego prawdziwe nazwisko) działał też pod innymi pseudonimami dostarczając inne hity.  Jako Freak Power, Pizzaman i The Mighty Dub Katz. Pod tą trzecią nazwą powstał mega hit w meksykańskim klimacie „Magic Carpet ride” (1995).  Jest też współtwórcą formacji Beats International i innego klasyka znanego z licznych przeróbek. To „Dub be good to me”.

 

 

Undercity to nowy projekt, który połączy undergroundową muzykę elektroniczną z nowoczesną techniką multimedialną. Na 3 scenach w Hali Torwar zagra ponad 20 artystów, a wśród nich są tacy giganci, jak Adam Beyer, Dixon, Dubfire, Joris Voorn czy Recondite. Ich występom towarzyszyć będzie dedykowana scenografia i rozbudowana instalacja multimedialna, które zmienią przestrzeń hali Torwar w zupełnie inne miejsce.

Zanim jednak otworzą się bramy Undercity, noc wcześniej (2 listopada) odbędzie się oficjalny before festiwalu w klubie Smolna, którego bohaterem będzie bardzo ceniony brytyjski artysta, Norman Cook, znany na całym świecie jako Fatboy Slim. Norman jest autorem wielu hitów międzynarodowych list przebojów – m.in. „Push The Tempo” (ostatnio mieliśmy ciekawa przeróbkę tego nagrania) , „Rockafeller Skank” czy kultowego „Right Here, Right Now”, a także świetnym DJ-em, który w setach na żywo niezwykle sprawnie łączy brzmienia house, techno, disco i UK bass.

 

Co ważne, wszyscy posiadacze biletu na festiwal Undercity otrzymają możliwość wejścia na wydarzenie z Fatboy Slim w specjalnej, promocyjnej cenie 20 zł.

 

Pełny lineup Undercity 2018:

Adam Beyer
Catz ’N Dogz
Davis
Diana d’Rouze
Dixon
Dubfire
Extrawelt live
Honey Dijon
Jacques Greene
Joris Voorn
Kas:st live
Kollektiv Turmstrasse dj set
Konstantin Sibold
Leon
Matrixxman b2b Ø [Phase]
Nastia
Randomer
Recondite live
Roland Appel
Roman Poncet
Woo York
Xhin

 

 

 

Podobne artykuły

na górze