jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Ferie zima 2019 DJ Kurs: okazja do zdobycia solidnej wiedzy i nowych znajomości!

Ferie zima 2019 DJ Kurs: okazja do zdobycia solidnej wiedzy i nowych znajomości!

Dołącz do grona profesjonalnych DJ-ów z solidnym i rzeczowym przygotowaniem do prowadzenia imprez o charakterze klubowym i eventowym. W jednym tygodniu ferii możesz zdobyć unikatową, niecodzienną wiedzę z zakresu pracy Didżeja i Prezentera muzyki (wodzireja). Na Ferie zima 2019 DJ Kurs  poznasz fajnych ludzi o tych samych zainteresowaniach oraz profesjonalnych i popularnych DJ-ów z wieloletnim stażem. Otrzymasz certyfikat profesjonalnego Dj`a  lub Prezentera muzyki potwierdzony przez Radio Dla Ciebie Warszawa i DJ Promotion. Tego rodzaju certyfikat DJ będzie wydany pierwszy raz!

 

 

 

DJ Kurs Ferie zima 2019? Dlaczego? Popularność poprzednich edycji kursu zimowego skłoniła DJ Promotion do zorganizowania także w tym roku zimowej edycji tego najstarszego w Polsce szkolenie dla DJ’ów. Poprzednie edycje odbyły się trzy razy na Śląsku, ostatnio w Krakowie, a teraz w Babicach – miejscowości na rogatkach Warszawy.

Kurs Ferie Zima 2019 Babice
Dom Kultury (fot. domkultury-stare babice)

Dlaczego akurat tam, skoro letnie kursy odbywają się w Warszawie? Bo miejsce czyli Dom Kultury w Babice to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce idealnie przystosowanych do kursów szkoleniowych.

 

Kurs składa się z trzech zasadniczych elementów:
1. część teoretyczna,
2. część praktyczna,
3. Część egzaminacyjna (dla chętnych, którzy chcą posiadać certyfikat profesjonalnego Dj`a)

 

Ad. 1 Ferie zima 2019 – część teoretyczna
Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki.
Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie.

 • Podczas tych spotkań zdobędziecie niezbędną wiedzę o budowie utworu muzycznego, technice miksowania nagrań, budowie setów muzycznych oraz o podstawach akustyki.
 • Zdobędziecie wiedzę z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego oraz poprawnego używania mikrofonu.
 • Opowiemy Wam o prawach autorskich i prawach pokrewnych,
  czyli kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza publicznie muzykę.
 • Poznacie najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę.
 • Zdobędziecie podstawową wiedzę o gatunkach muzycznych, historii muzyki pop.
 • Dowiecie się jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie.
 • Jak ważny jest marketing w pracy DJ`a, czyli jak dobrze się „sprzedać”.
 • Ad.2  Ferie zima 2019 – część praktyczna
  To praktyczna część szkolenia, która odbywać się będzie w oparciu o najlepszy i najbardziej nowoczesny obecnie sprzęt Dj-ski, dostępny w klubach i dyskotekach,
 • Nauczycie się podstaw poprawnej obsługi konsolety Dj-skiej, rodzajów i zasad miksowania nagrań, poprawnej, praktycznej obsługi mikrofonu.
 • Jak i co mówić by być zrozumiałym?

Ad. 3 Ferie zima 2019 – część egzaminacyjna
Tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do egzaminu końcowego. Egzamin składa się z części teoretycznej (test pisemny) oraz części praktycznej (15 minutowy set z przygotowanym programem muzycznym). Potwierdzony będzie certyfikatem profesjonalnego DJ`a wystawionym przez DJ Promotion i Radio Dla Ciebie.

Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy Dj`e współpracujący z nami od wielu lat. Ich zaletą jest nie tylko profesjonalna znajomość tematu, ale też lekkość i łatwość przekazywania wiedzy w kształceniu. Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Sin, DJ Pepe, DJ Double S, Paweł Bobrowski (Radio Dla Ciebie), Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion).

Tradycyjnie planujemy wizyty innych postaci z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi.
Planowana jest wycieczka do Radia Dla Ciebie, by „od kuchni” zobaczyć pracę profesjonalnego DJ`a radiowego i odwiedzić najstarszą audycję radiową w Polsce o tematyce klubowej, Noc Dj-ów (RDC, piątki, godz, 23.05 – 04.00)

W trakcie kursu proponujemy także wariant eventowy.
Przeznaczony jest dla osób, które planują prowadzić imprezy okolicznościowe (wesele, studniówka, event korporacyjny, bal sylwestrowy). Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przygotować atrakcyjny event, by organizator i goście byli zadowoleni.  Zdobędziecie wiedzę na temat zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości. Dowiecie się jak odpowiednio dobierać repertuar muzyczny do poszczególnych rodzajów imprez.

Termin szkolenia przypada na ferie zimowe 2019 (4.02.2019 – 10.02.2019)

DJ Kurs Ferie zima 2019 – strona rejestracji tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze