PROMO HOUSE Gorgon City, Bella Hunter, Coco Fay, Garmiani, L.Da Silva,

Retrovision Promo House: Jake Tarry Haska Madan Salif Keita Sergio Mauri Da Funk Junkies

Oto pięc propozycji House, w różnych odmianach, wybranych z nowości minionego tygodnia. Gorgon City i Kaskade, Bella Hunter, Leandro Da Silva i Siwell, Coco Fay, Garmiani & Mc Pikachu … już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Leandro Da Silva tym razem z włoskim producentem Siwell. W “Lick Up” wokalnie udziela się Sam Stray Wood. Dużo rozmaitości w tym kawałku. Jest jak zawsze energetycznie, nieco mniej latynoskich rytmów. Producenci dali fajne rapowe wstawki i znakomicie podkręcone “zakrętki”. Jest też oldschollowy sampel.

 


Gorgon City – prezentują nowy kawałek „Go Slow”, gdzie gościnnie pojawiają się nominowany do Grammy Kaskade oraz wschodząca gwiazda – Romeo. Artyści postanowili połączyć siły w studiu w wyniku… sugestii jednego z fanów na Twitterze. W „Go Slow” umiejętnie udało się połączyć charakterystyczny dla Gorgon City bas z elementami house’u z twórczości Kaskade.

Gorgon City zagrali ostatnio wyprzedane koncerty w Stanach i Wielkiej Brytanii. Wystąpili także na słynnym festiwalu Coachella. Przed nimi Creamfields, Benicassim oraz Electric Forest, jak również rezydentura w The Palsm Hotel w Las Vegas. Duet powróci w tym roku również na Ibizę, gdzie wystąpi w ramach serii DEFECTED.

 


Zupełnie nieznany projekt, ale bardzo przyjemna dla ucha lekka produkcja House, którą dostaliśmy z labela Armada. Bella Hunter to wokalistka, która użyczała głosu i pisała utwory Erick Morillo oraz „Waves” Kryder. Teraz już firmuje własne nagranie w Armada Music „Deja Vu”, wspomagany przez jedwabiste wokale i akordy fortepianu, jest optymistycznym hymnem na lato, wykonanym w trybie powtarzania. Do tego przyjemny gwizd.

 


Coco Fay znamy z utworów “Paradise” i “Not the same”. Ten nowy “Need You” wydaje się najciekawszy. Utrzymany ponownie w stylistyce future house.

 


Szwedzki DJ i producent Garmiani z udziałem niejakiego Mc Pikachu w brazylijskim klimacie. “BARRACA” to taki nieco muzyczny żart i mieszanka styli od dance, przez house po nawet pompkę. Mocno wyesponowane elementy perkusyjne dedykują ten utwór finalnie do klubów.