bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Świetni producenci, znakomite wokalistki i wokaliści. Muza House ma się dobrze, bo nie idzie w jednym standartowym kierunku. Oto nowe utwory w stylu House, które Wam polecamy: Gaullin ft. Julian Perretta, Hugel x Alok ft. Amber Van Day, Sigala ft. Ella Hendersson, Lukas Newbert i Chris Odd ft. Amber Skyes.

 

 

 

 

 

Gaullin – twórca hitu ?Moonlight? powraca z nowym energetycznym kawałkiem. Potem poznaliśmy jeszcze jego remiks do utworu Winona Oak. Teraz czas na nowy pt. ?Sweater Weather?.

Pochodzący z Litwy Linas Gaudutis tym razem do współpracy zaprosił świetnego wokalistę – to Julian Perretta. Znamy go z kilku utworów, m.in. we współpracy z Dimitri Vegas, MOGUAI & Like Mike i The Magician.

Przebojowy zaśpiew utworu powoduje, że jest łatwy w odbiorze i ma szansę się u nas spodobać.

 


 

“We Got Love” został zrobiony wg tradycyjnej receptury Sigala, a więc miękki beat, charakterystyczne stringi w tle i klasyczny schemat vocal house.

W 2018 roku Sigala wydał swój debiutancki album studyjny ?Brighter Days?, na którym pojawili się tacy Artyści jak Meghan Trainor, French Montana, Sean Paul, The Vamps, Kylie Minogue czy Kodaline. Album był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat “BRIT Silver”. 26 marca Sigala wystąpi w warszawskim klubie “Niebo”.

 


To już trzeci kawałek Hugel z wokalistką Amber Van Day, ale tym razem towarzyszy im Alok, którego produkcje są bardzo cenione przez naszycg DJ’ów, choćby “Piece Of Your Heart” dla Meduza.

Te dwa poprzednie Hugel i Amber Van Day to “WTF” i “Mamma mia”. Były sporymi hitami. “I don’t wanna talk” to podobny schemat jak ich wspomniane utwory. Nad całością króluje znakomity wokal Amber.

 


Rosyjski label Which Bottle wydaje nie tylko producentów ze swojego kraju, ale wyszukuje po prostu ciekawych producentów. Lukas Newbert to utalentowany DJ i producent z Niemiec. Już go tutaj przedstawialiśmy. Utwór “The city” to przede wszystkim świetny klimatyczny, męski wokal. Podążająca za basem linia melodyczna utworu to świetne rozwiązanie na plus.

 


Chris Odd naprawdę nazywa się Chris Swijnenberg. Pochodzi z Holandii. Ostatnio zaskoczył nas utworem “La Vueltecita” utrzymanym w reggaeton. Teraz jednak porócił do rasowego House Music. W utworze “We own tonight” wprawne ucho dosłucha się schematu hitów z lat 90-tych, spod znaku Robin S.

 

 

 

 

Zobacz inne PROMO HOUSE