MAARS Eiffel 65 C-Mos

W tym tygodniu nie zabraknie Wam premier starych utworów na nowo. Są covery, są remiksy. Najstarszy oryginał pochodzi z lat 70-tych. Ale jest też coś nietypowego, bo przeróbka słynnego hitu Eiffel 65 w wersji orkiestrowej, w dodatku nadającej się do tańca.

 

 

Oto przeróbki Eiffel 65, M.A.A.R.S., C-Mos, KC & Sunshine Band > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

“Pump up the Volume” to klasyk formacji M.A.A.R.S. , obok którego nie sposób przejść obojętnie. Oryginał powstał w 1987 roku. Ta formacja składała się z dwóch innych: A.R. Kane and Colourbox, mało znanych. Producenci Mart, Under Sanctions trzymają się tu klimatowi oryginału idąc drogą współczesnego House i uwydatniając grający bas. Label : No Definition / Sirup Music. Zobacz też wcześniejszą przeróbkę – Block & Crown – tego klasyka z 2018 roku.

 


Alex Christensen przedstawia symfoniczną wersję hitu ?Blue? grupy Eiffel 65 wraz z gościnnym udziałem uwielbianego przez nastolatki duetu Bars & Melody! Singiel jest zapowiedzią drugiej części albumu ?Classical 90?s Hits? nagranego przy współpracy z 49-osobową orkiestrą ? The Berlin Orchestra! Jak to było w przypadku “Rhythm Is A Dancer”, która się spodobała,  pewnie niebawem pojawi się wersja w postaci remiksu.

 


 

Ten Utwór to nówka-sztuka – brak mu jeszcze odsłuchu. Dlatego przypominamy oryginał, a odsłuch znajdziecie w serwisie. C-Fast “That’s the Way” to re-make klasyka KC & The Sunshine Band “That’s the way I like it”. Powstał on w 1975 roku. jest jednym z najczęściej przerabianym klasykiem ery disco. Nowa wersja nie oddala się od klimatu oryginału. Ma jednak kilka nowych elementów, jak oczywiście współczesny mocny beat, ma progresję i break-beatową frazę. Jest urozmaicona.  Label: Which Bottle

 


https://www.youtube.com/watch?v=NF5pgbLBws8

Utwór C-mos (Olivier Abbeloos) powstał w 2004 roku i stał się hitem dzięki wersji Axwell remix. Od tego czasu było kilka remiksów. Obecnie mamy dwa nowe, w tym jeden samego autora (ten drugi). Oba w energetycznym klimacie tech-house, ale wcale nie za mocnym. Charakterystyczny motyw z ery disco w gruncie rzeczy załatwia sprawę, po powoduje, że od razu wiadomo o co chodzi… Label: Spinnin Reords

  • Sem Thomasson Extended Remix 05:11
  • Abbeloos Olivier Extended Remix 06:13