ghost ava max, million dollar baby

Po ostatnich mniej tanecznych premierach Ava Max znów wraca do typowych brzmień dance.  Bardzo nas to cieszy i pewnie ucieszy sporą grupę słuchaczy, bo słychać w “Ghost” echa euro dance.

 

Gdzieś to już słyszałam (-em)” – pomyśli pewnie nie jedna osoba, po przesłuchaniu “Ghost”. Oto Ava Max jaką lubimy.

 

W “Ghost” słyszymy bardzo lajtowy house, z elementami tego co kiedyś (dekada 90) było ogromnie popularne w całej Europie. Także w polskich dyskotekach. Takie “sztuczki” brzmieniowe słychać było np. w hitach Dr Albana.

Tutaj warto sprawdzić kto jest producentem utworu Avy Max. To Cirkut – producent wcale nam nie obcy.

O producencie

To Henry Russell Walter – kanadyjski producent muzyczny i autor tekstów. Był współproducentem i współautorem utworów dla Dr. Luke’a , Katy Perry , Becky G ,  Nicki Minaj , The Weeknd i wielu, wielu innych.

Jego produkcja przy albumie The Weeknd “Starboy” przyniosła mu, w 2018, roku nagrodę Grammy w kategorii “Najlepszy współczesny album miejski” . Jego ostatnia to właśnie robota przy drugim albumie studyjnym Ava Max, który nazywa się  “Diamonds & Dancefloors”.

AV

O AV pisaliśmy już tyle razy, że w zasadzie … trzeba by pisać … to samo.  “Diamonds & Dancefloors” to następca hitowego debiutanckiego albumu, “Heaven & Hell” z 2020 roku. Nowa płyta zawiera takie single, jak “One of Us”, “Cold As Ice”, “Dancing’s Done”, “Weapons”, “Maybe You’re The Problem” i “Million Dollar Baby”.

Ostatni z utworów zgromadził 140 milionów streamów, w tym 10 milionów odsłuchów oraz 8 milionów wyświetleń w ciągu zaledwie dwóch tygodni od premiery.

W ramach promocji albumu, gwiazda 14 kwietnia ruszy w trasę, w ramach której odwiedzi m.in. Wielką Brytanię, Francję, Belgię, Holandię,…

Ava Max rozpoczęła rok 2023 występem w programie CNN “New Year’s Eve Live“. Następnie pojawiła się w programie “The Kelly Clarkson Show”. Spory materiał na temat gwiazdy przygotował prestiżowy “Rolling Stone”.