james hype pia mia good luck

„Good luck” czyli „powodzenia!” – taki pozytywny przekaz ma premierowy utwór jednego z czołowych brytyjskich producentów. James Hype tym razem wybrał mało znaną, ale bardzo atrakcyjnie wyglądającą i nazywającą się wokalistkę. To Pia Mia. Czy śpiewa równie atrakcyjnie? A przy okazji zobacz Jego Top 10.

 

James Hype i Pia Mia życzą powodzenia – tak w skrócie można by opisać nowy utwór tego cenionego przez nas producenta z Wlk. Brytanii. Oto on.

 

James Hype robi w „Good Luck” muzykę House po swojemu. Tym razem jest dość surowe brzmienie, co ciekawe bardziej odległe od tego co robią jego koledzy po fachu z UK czyli np. Joel Corry. Motyw muzyczny oparty jest na basie. Słychać, że producent nie chce wchodzić w dance,ową stylistykę.

JH to jeden z najważniejszych artystów muzyki tanecznej w Wielkiej Brytanii. Jego dotychczasowy katalog liczy ponad 350 mln streamów. Występował na najważniejszych scenach świata (Ibiza, Australia, Niemcy, Dubaj, Francja), a także stworzył oficjalne remiksy utworów takich gwiazd jak Meduza, Joel Corry, Rita Ora, Mabel czy Bruno Mars.

W 2020 podpisał kontrakt z The Cross Records / Island Records UK, a następnie wydał świetnie przyjęty singiel „Afraid” w duecie z HARLEE. W miesiąc od premiery trafił na dzienne playlisty najważniejszych stacji radiowych w UK, a w serwisach cyfrowych utwór ma już ponad 40 mln streamów.

Pia Mia ma na koncie hity „Do It Again” i „Bitter Love”. Na liście jej współpracowników znajduje się wiele gwiazd, m.in. Chris Brown, Tyga, YG, Gunna, Sean Paul czy G-Eazy. W 2019 zadebiutowała jako aktorka w „After”, adaptacji powieści dla młodzieży pióra Anny Todd.

Pia Mia została dostrzeżona także przez świat mody, m.in. „Vogue”, „PAPER Magazine” czy „Nylon”. Współpracowała z markami Guess, Bebe czy Macy’s Material Girl – do tej ostatniej kampanii została osobiście wybrana przez Madonnę.

JH Top 10 wg Digital DJ

  1. James Hype feat. Kelli-Leigh – More Than Friends [Extended Mix]
  2. James Hype ft. Craig David – No Drama [Main Mix]
  3. James Hype ft. Harlee – Afraid [Extended Mix]
  4. Tiesto & Mabel – God Is A Dancer [James Hype Remix]
  5. James Hype feat. Kelli-Leigh – More Than Friends [Mason Remix]
  6. James Hype feat. Kelli-Leigh – More Than Friends [James Hype VIP]
  7. James Hype ft. Harlee – Afraid [VIP Remix]
  8. Bruno Mars & Cardi B – Finesse [James Hype Remix]
  9. DJ Solo, FREQ, Bluey Robinson – Crazy Love [James Hype Extended Remix]
  10. Clean Bandit ft. Zara Larsson – Symphony [James Hype Remix]