HEAD DOWN 👌 Lost Frequencies funduje klubową “wisienkę na torcie”

head down lost frequencies new promo

Lost Frequencies dwoi się i troi, bo niedawno opublikował cały album. Producent regularnie wysyła swoje promo, które pokazuje nam to o czym wcześniej pisaliśmy. Oto ten najnowszy pt.”Head down”.

 

Na początek , od razu ciekawostka, “Head down” nie znajdziecie na wspomnianym albumie „All Stand Together”, który premierę miał w  listopadzie 2023. Druga ciekawostka – to zaproszenie do współpracy brytyjską formację Bastille.

 

Charakterystyczny loop-lajt motyw słyszalny w “Head down” to oprócz , jak zwykle, przyjemnej i nostalgicznej melodii – największy atut utworu. Ale tym razem producent – jak ostatnio –  odszedł już od słodkiego brzmienia deep house, słyszalny w większości swoich przebojów.

Słyszmy tu wspomniany EDM-owy lajt motyw (czuć tu “rękę” Bastille) oparty teraz na szybszym tempie, bo to już 124 BPM.

Zresztą klubowe podejście producenta , który przecież jest także DJ’em – potwierdza fakt, że tym razem przygotował tzw. extended mix czyli wersję dla DJ’ów.

Wisienka na torcie

Jak informuje wydawca „Head Down” to taka “wisienka na torcie” – jako świeży dodatek do albumu „All Stand Together”:

Oferując wydawnictwo, które otwiera duszę i jest pełne pasji, pełne zwrotów akcji w eleganckich tonacjach i głębokiej, odważnej melodii, opowieści o „łamaniu serc, życie może powalić cię na ziemię / nie zwieszaj głowy” wprowadzające wrażliwe i szczere zaniedbanie miłości, z którym wielu może się utożsamić.

Tak więc Félix De Laet aka Lost Frequiencies kontynuuje dobrą passę , bo obecnie znajdziecie jego inny utwór – “Dive” – na Polish Dance chart.