Hit lata 2018 disco polo

Hit lata często wybierany jest na zakończenie wakacji, ale w tym roku może być trochę inaczej. Zapytacie dlaczego? Sprawdźcie koniecznie kapitalne nowości, które pojawiły się na przestrzeni ostatniego tygodnia. Czy teraz znajdziemy Hit lata 2018 disco polo ?

 

 

 

Pierwszą z premier tego tygodnia jest utwór od grupy Defis. Wierni fani zespołu wiedzieli, że Karol z chłopakami szykują mega niespodziankę o czym informowali w mediach społecznościowych.
Ale ich najnowsza produkcja “Róże” i sukces jaki odniosła w zaledwie 24h zaskoczyła samych autorów. Blisko ćwierć miliona wyświetleń klipu do tego numeru może świadczyć o tym, że to pewny kandydat do tytułu hitu lata.
Kapitalny tekst, świetna aranżacja od Arka Sosnowskiego z akordeonem w tle – efekt musiał być piorunujący. Jeśli ktoś przegapił premierę – czas natychmiast nadrobić zaległość.

 

 

Brzmienie lekko retro – i w dodatku kolejny numer z akordeonem w tle. Tak w kilku słowach można opisać najnowszą produkcję zespołu Plajbojs… Tfu… Playboys 😉
“Ja w to nie wierzę” to nie tylko muzyczne nawiązanie do początków muzyki disco polo, ale także świetny klip, który dzięki odpowiedniej charakteryzacji chłopaków oraz scenografii i rekwizytów (np. aut) przenosi nas w początki lat 90-tych, gdzie co weekend odbywały się potańcówki w strażackich remizach.
Blisko milion wyświetleń i ogromne powodzenie wśród DJ-ów… Kolejny silny kandydat na hit lata 2018.

 

 

Dobrze, że nie kazał nam długo czekać na tą premierę – i zajęło mu to tylko “Uno Momento”.
Autor wystrzałowej “Petardy” – DEJW – nie zwalnia tempa i kilka dni temu zaprezentował swój najnowszy kawałek. Znany z poprzednich produkcji styl, jaki wypracował sobie Dawid to gwarancja tego, że ten numer nie znudzi się nam po pierwszych dźwiękach.
Przy okazji gdyby ktoś nie wiedział jak wyglądały filmy z VHS – to klip do tego utworu po części Wam to pokaże.
Całość fajnie ze sobą współgra, a to chyba najważniejsze. A może właśnie numer od DEJW będzie hitem tegorocznych wakacji?

Więcej o nowościach tego tygodnia dowiecie się z naszego profilu na Facebook’u.
Lajkujcie, obserwujcie -> DJ Promotion DISCO DANCE.

Te oraz wiele więcej kandydatów na hit lata czeka na Wasze pobrania z naszego serwisu dla DJ-ów z legalną muzyką disco polo & dance -> www.digitalDJ.pl