kevin manero Holy Goof dash & rexx

Klubowa muza mocniejszego kalibru ciągle ma się dobrze, bo producenci mają oryginalne pomysły. Pojawia się ich nowa generacja. Nowych nazwisk czy pseudonimów jest ogromnie dużo. Oto nasza tygodniowa piątka typów: Holy Goof & NotioN ft. Mila Falls, Will Sparks & Luciana, Outgang, LUM!X x KSHMR & Gabry Ponte i Dash & Rexx. 

Przedstawiamy pięć naprawdę ciekawych kawałków z mocniejszej muzy EDM. Kolejność jest w zasadzie przypadkowa, bo każdy z nich zasługuje na waszą uwagę, zarówno ci już bardzo znani jak np. Will Sparks, LUM!X, KSHMR, Gabry Ponte czy kompletnie nieznani nam Outgang, Dash & Rexx i Holy Goof & NotioN…

 

Mało znany brytyjski producent pochodzący z Midlands – Holy Goof i jeszcze mniej znany NotioN pracują nie pierwszy raz razem. „Put It On Me”. Towarzyszy im Mila Falls – wokalistka z Wlk.Brytanii, która świetnie sprawdza się w tym utworze. Całość utrzymana w pompującym garażowo-bounce’owy stylu, a sam kawałek łatwo wpadnie wam w ucho (Spinnin Records).

 

Luciana to jedna z naszych ulubionych wokalistek. Ma nietuzinkowy głos, który wzbogaca każdy utwór, w którym się pojawia. Ten najnowszy (Hexagon) zrobiła z producentem z Australii. Znamy go już doskonale, To Will Sparks. Choć ma obecnie 27 lat to można go już nazwać weteranem muzy Big Room. „5 minutes” to wcale nie pierwszy ich wspólny utwór. W 2015 roku nagrali razem „Sick Like That”, który do tej pory uchodzi za ich najbardziej popularny w polskich klubach. Ten nowy to bardzo dobra robota, a i Luciana świetnie żongluje słowami. 

 

To pierwsze promo jakie dotarło do nas od tego mało w Polsce znanego producenta. Robi na nas dobre wrażenie, przede wszystkim dlatego, że jest inne od większości produkcji dedykowanych do Big Room’ów. „House Music” – tak ten utwór to House, ale bardzo podkręcony. Outgang to producent mający jeszcze mały dorobek, ale współpracował już z Sydney Samson, a obecnie z Showtek, który założył właśnie label Skink.   

„umpa umpa…” jeśli lubicie taki DANCE osadzony na mocnym basie, coś np. w stylu Marnik, to „Scare me” – nowa produkcja mocnej ekipy LUM!X, KSHMR i Gabry Ponte powinna się wam spodobać. Zastanawiamy się tylko czy to dobre miejsce na przedstawianie takich prostych utworów? Czy to bardziej DANCE czy EDM?

 

Mało znany duet producencki Dash & Rexx w ciekawej produkcji „Let’s go” wydanej przez Sirup Music. Sporo tu zabawy dźwiękami, zwolnienia tempa, przyśpieszenia i do tego fajny bujany rytm.