HOUSE PROMO CamelPhat, Matoma, M.Williams, Midi Culture, Xenia Ghali,…

Joey London Promo House Hey Baby Jonas Aden sonny fodera

W tym tygodniu wyłowiliśmy klika klimatycznych utworów house. Czy to już jakaś zmiana trendów? Na odpowiedź trzeba będzie jeszcze poczekać, ale to chyba pierwsze “jaskółki”, że idą nowe klimatyczne brzmienia. To już nie jest taki skomercjalizowany deep house, ale często nawet tech house, łączony z chillout, ambient i tego typu klimatami. Czy takie utwory mają szansę zostać hitami? Sami oceńcie ich potencjał. Oto utwory CamelPhat, Matoma, Mike Williams, Midi Culture, Xenia Ghali, Sans Souci … już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Być może niektórzy pamiętają klasyk “This is not a lovesong”. To najprawdopoodobniej z tego utworu wzięty się taki olschoolowy rys brzmieniowy w tym przebojowych kawałku. Nie jest to nic dziwnego gdy poznamy kto to Matoma. To DJ i producent z Norwegii. Kawałek bardzo przebojowy. Mieszanka dance i house. Od razu wchodzi w uszy i oczywiście nogi…

 


Mike Williams to przedstawiciel tego prawie namłodszego pokolenia producentów, który zrobił nieprawdopodobną karierę. Można się czepiac jego muzy future house, bo na pewno jako kompozycję są banalnie proste, niczym kiedyś italo disco. Tylko aranż inny. “Wait another Day” to idelany przykład. Koleś jednak ma talent i jest lubiany zważywszy ilu ma słuchaczy w swoim cotygodniowym dj secie na podcaście.

 


Midi Culture – ten en nasz dobry znajomy z Rumunii od dawna opiera się trendom obowiazującym w jego kraju. Robi po prostu swoją muze house. Ta najnowsza produkcja “You” jakby trochę nawiązywała do brzmienia C-Bool. Oceńcie sami.

 


Świetnie brzmiąca muza tech house z odrobiną chill out, nieco nawiązująca do legendarnego brzmienia Faithless. CamelPhat łączą siły z szybko zdobywającym popularność producentem Cristoph, dostarczając „Breathe”, jedną z najgorętszych produkcji tego roku.

„Breathe”, które rządziło parkietem podczas letniej rezydencji duetu CamelPhat w klubie “Hï Ibiza”. To teraz jeden z najszybciej zdobywających popularność utworów w brytyjskich klubach i stacjach radiowych. Utworem tygodnia wybrali go DJ’e stacji BBC Radio 1 – Annie Mac, Pete Tong, Danny Howard i Mistajam.

Jeśli podobają co się takie klimaty polecamy absolutnie nowy kawałek Sans Souci “Seaside”. Świetna klimatyczna muza. Brak tu odsłuchu. Tylko w serwisie.

 


I jeszcze jedna tego typu, czyli bardzo klimatyczna z Sirup Music, propozycja. Xenia Ghali to producentka z Grecji i to dobrze znana, ale nie u nas. Jest więc okazja. “Lay In Your Arms” to naprawdę ciekawy brzmieniowo utwór, a do tego całkiem nietypowy wokal. Warto to przetestować.