Jess Glynne One touch

Jest tanecznie, bo jakby miałoby być jeśli do roboty zapraszany jest Jax Jones. Zanim Jess Glynne rozpocznie swoją serię występów przed Spice Girls, utalentowana brytyjska artystka postanowiła podzielić się z fanami nowym singlem – „One Touch”! Tym razem do współpracy zaprosiła mega popularnego JJ.

 

 

 

Utwór „One Touch” to taki właściwie klasyczny vocal house. Wydaje się, że brak tu odrobiny więcej elektronicznych brzmień. Jednak wokal Jess Glynn to element, który robi tu główną rolę i klimat. No i jest na pewno tanecznie!

 

Jax Jones & Martin Solveig (Present Europa) i Madison Beer  - All Day And Night Jess Glynne One touch
Martin Solveig i Jax Jones (fot. Universal Music)

Jax Jones to oprócz Calvina Harrisa najpopularniejszy obecnie brytyjski producent muzyki tanecznej i oczywiście, przez to, jest jednym z najbardziej pożądanych producentów na świecie. Jego singiel  „You Don’t Know Me” feat. RAYE był nominowany do nagród Grammy i BRIT.

Artysta ma na swoim koncie również takie hity jak: „Breathe” feat. Ina Wroldsen, „Instruction” z udziałem nominowanej do Grammy, multi-platynowej piosenkarki Demi Lovato & Stefflona Dona, „Ring Ring” z udziałem Mabel i rapera z Atlanty Rich The Kid, „Play” z Years & Years oraz ten najnowszy „All Day And Night” feat. Martin Solveig i Madison Beer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jess Glynne One touch
Jess Glynne (fot.Warner Music)

Już za kilka tygodni Jess wyruszy na swoją pierwszą trasę stadionową, grając przed Spice Girls. „One Touch” znajdzie się na jej setliście, razem z poprzednimi przebojowymi singlami artystki.

Jess jest aktualnie jedyną brytyjską artystką, która zdobyła siedem #1 singli, a także dwa #1 albumy. Jess niezwykle umiejętnie komunikuje się z publicznością poprzez swoje piosenki, mówiąc prawdę na temat swoich zmartwień, miłości, rozczarowań, aspiracji i marzeń.

To współczesna gwiazda młodego pokolenia, która bez wysiłku zaciera granicę między muzyką pop, soul, R&B i taneczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto fragment tekstu utworu > Jess Glynne i Jax Jones > One Touch

With just one touch
(You’re always there to remind me)
You take me there
(When water’s rough, you will still be there)
(You’ll still be there)
Without your love
(You’re always there right beside me)
We go nowhere
With just one touch
With just one touch

(You’re always there to remind me)
You take me there
(When water’s rough, you will still be there)
Without your love
(You’re always there right beside me)
We go nowhere
With just one touch
With just one touch ….