jesteś tu
Główna > PROMO > WEEKEND PROMO > KALWI & REMI – Unbreakable

WEEKEND PROMO > KALWI & REMI – Unbreakable

Kolejny polski artysta, a dokładnie duet powraca po przerwie. Od ostatniego ich utworu „Daj mi klapsa” minęło bowiem półtora roku. KALWI & REMI – Unbreakable > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Kalwi & Remi to marka znana wszystkim, którzy chociaż raz byli w klubie, czy też włączyli którąś z popularnych stacji muzycznych. Już dekadę temu producenci i radiowcy z Poznania przetarli szlaki dla muzyki klubowej w mediach hitem „Explosion”. Utwór ten stał się klasykiem, a oni sami ikoną na polskim rynku muzycznym.

Kolejne trafione single oraz setki koncertów w ostatnich latach to nie powód, aby spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie, mamy wielką ochotę namieszać na listach przebojów w 2018!” – mówią Kalwi & Remi.

W utworze „Unbreakable”, w którym gościnnie zaśpiewał brytyjski wokalista Joe Killington.

KALWI & REMI – Unbreakable > zobacz wideo!

Niezniszczalni (jak w tytule singla) Kalwi & Remi tak opowiadają o kulisach powstania produkcji:

Słuchając w trasie przez wiele godzin cukierkowych wokalistek w radiu stwierdziliśmy, że przydałoby się coś bardziej… męskiego. Burza mózgów z zaprzyjaźnionym gitarzystą Michałem Pietrzakiem, żywe instrumenty z naszymi klubowymi akcentami oraz zaproszenie do współpracy Joe przyniosły niesamowity efekt. Wszyscy poczuliśmy, że to nie jest kolejny zwyczajny kawałek, jest w nim jakaś magia”.

KALWI & REMI – Unbreakable to kawałek idący w ślad za aktualnymi trendami, a wieć z lekkim beatem deep house, z dodatkiem gitary i sentymentalnym wokalem. „Unbreakable” to świetna propozycja na anteny radiowe, ale też na imprezy, zwłaszcza że Kalwi & Remi obiecują kilka mocniejszych remiksów, aby parkiety znowu rozgrzały się do czerwoności.

 

Zobacz najnowsze zestawienie Polish Dance Chart. Czy Kalwi & Remi się tam dostaną?

 

Dyskografia Kalwi & Remi

Tytuł albumu Data wydania/wydawca
Kalwi & Remi in the Mix Vol. 1 Data: 2005
Wydawca: My Music
Always in Trance Data: 3 kwietnia 2006
Wydawca: My Music
Kalwi & Remi and Friends Vol. 2 Data: 9 października 2006
Wydawca: My Music
Electro Data: 16 kwietnia 2007
Wydawca: My Music
4Play Data: 23 listopada 2007
Wydawca: My Music
Kiss Me Girl Data: 19 kwietnia 2011
Wydawca: My Music

 

Podobne artykuły

na górze