karma is a killer, makin bakin remix block & crown

Niemiecki producent Makin Bakin dał się nam poznać jako znakomity remikser słynnych coverów hitów sprzed lat. “Karma is a killer” to coś innego, ale jego remiks jest bardzo przebojowy. 👌

 

Oryginał “Karma is a killer” duetu Block & Crown wyszedł około pół roku temu, a trzy miesiące temu pojawił się remiks Seana Finn’a. Dzis, czyli już w 2023 mamy Makin Bakin remix

 

Makin Bakin remix do “Karma is a killer” jest zrobiony mega żywiołowo. Świetne przygrywki, dynamiczne tempo i bardzo przebojowa aranżacja. 💥👌 Od razu wchodzi do głowy i w nogi. Remiks jest już w top 10 na Top 50 Digital DJ.

O nim

Pochodzący z Berlina DJ i producent Disco House, Makin Bakin, wydał wcześniej oficjalny remiks utworu “Romantica” , dla legendy disco i soulu, KC & The Sunshine Band. Był też wielki klasyk Glorii Gaynor “I will survive”, a także “Enough is enough” – przeboju Donny Summer i Barbry Streisand!

Makin Bakin łączy pulsujące klubowe rytmy z najmodniejszymi brzmieniami z lat 70. i 80. Jego piosenki osiągnęły najwyższe pozycje na wielu listach przebojów: 5. Traxsource Preorder Top100, 7. Traxsource Soul/Disco, 15. Beatport Nu Disco. Także #5 na krajowej DJ Charts Austria, 23. Deutsche DJ-Playlist itp.).

Jego autorski ?Pow Pow? znalazł się na na kompilacji CD “Nu Disco – The Hits” wytwórni ZYX music.

Zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie od lat 90., DJ i producent Wolfram von Dobschütz wkroczył do błyszczącego świata Disco w 2020 roku jako Makin Bakin.