jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Koniec karnawału to nie koniec świata… – czyli kilka ciekawych tanecznych nowości

Koniec karnawału to nie koniec świata… – czyli kilka ciekawych tanecznych nowości

Koniec karnawału to przecież rzeczywiście nie koniec świata. Fakt – zdecydowana większość klubów zamyka swoje podwoje, aby po świętach wielkanocnych ruszyć pełną parą – i to często po delikatnym liftingu parkietów. Jest to jednak czas, kiedy artyści poświęcają go zdecydowanie więcej na pracę w studio – a pierwsze efekty znajdziecie poniżej.

 

 

Jedną z nich jest utwór, który dla mnie osobiście jest idealnym przykładem jak połączyć muzykę disco polo z elementem biesiadnym, a przy tym nadal był bardzo „współczesny”.
No cóż – kilka lat doświadczenia na scenie muzyki disco/dance sprawiło, że Marek z zespołu NEWS i jego produkcje są bardzo dojrzałe i zasługują na uwagę – tak samo jak najnowsza „Laleczka”.

 

 

 

Kolejna nasza propozycja na weekend to numer przygotowany przez duet dwóch stosunkowo młodych stażem formacji. ROMPEY i MARIOO, czyli Marcin i Mariusz postanowili połączyć siły i sprawić, aby „Uderzamy w tan” rozkołysał niejednym klubowym parkietem.
Dodatkowym atutem tej propozycji jest bardzo „swojski” teledysk, w którym w roli głównej obok pięknych kobiet zobaczymy chłopaków z LETNIEGO CHAMSKIEGO PODRYWU.

 

 

Robert SPIKE to już postać doskonale znana wszystkim fanom muzyki disco/dance. Na koncie posiada już wiele przebojów, a premierowy „Balujemy” może być kolejnym w jego zbiorze. Od premiery w naszym serwisie – czyli w ciągu zaledwie 4 dni – był najchętniej pobieranym tanecznym singlem, a teledysk tylko w ciągu pierwszych dwóch dni obejrzało prawie 100tys. osób. Sprawdźcie ten numer, bo może zamieszać.

To tylko kilka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla DJ-ów w naszym serwisie www.digitalDJ.pl.

Pozostałe znajdziecie na naszym profilu na fb – DJ Promotion DISCO DANCE.

DJ Promotion DISCO DANCE poleca: 16.02.2018

KOLEJNY WEEKEND PRZED NAMI – I KILKA NOWYCH, TANECZNYCH PROPOZYCJI – ZATEM DJ PROMOTION DISCO DANCE POLECA:1. Rompey & Marioo – Profil Oficialny – Uderzamy w tan2. Spike Disco Polo – Balujemy3. Zespół News – Laleczka4. Nokaut – Haraszo5. Formacja Wiszu – Słodko do mnie mów (Fair Play Remix / Dendix Remix)6. Zespół Diament – "Disco-Polo". – Tobie jednej7. TASTE & Lecimy – Polej bracie (2ND SOUND #Dance Remix)8. Taktyka – Cudowna diablica9. Marcin Kłosowski – Kocham Cię skarbieORAZ WIELE, WIELE INNYCH UTWORÓW DOSTĘPNYCH W SERWISIE CYFROWYM DLA DJ-ÓW – WWW.DIGITALDJ.PL—#Clubattack Poland | Wydawnictwo Muzyczne Folk | GREEN STAR MUSIC | DWAEM MEDIA GROUP | Salem Promotion | discokoncerty.pl | BraxtonMusic Polska | Lemon Records

Publié par DJ Promotion DISCO DANCE sur vendredi 16 février 2018

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze