Koniec karnawału to przecież rzeczywiście nie koniec świata. Fakt – zdecydowana większość klubów zamyka swoje podwoje, aby po świętach wielkanocnych ruszyć pełną parą – i to często po delikatnym liftingu parkietów. Jest to jednak czas, kiedy artyści poświęcają go zdecydowanie więcej na pracę w studio – a pierwsze efekty znajdziecie poniżej.

 

 

Jedną z nich jest utwór, który dla mnie osobiście jest idealnym przykładem jak połączyć muzykę disco polo z elementem biesiadnym, a przy tym nadal był bardzo “współczesny”.
No cóż – kilka lat doświadczenia na scenie muzyki disco/dance sprawiło, że Marek z zespołu NEWS i jego produkcje są bardzo dojrzałe i zasługują na uwagę – tak samo jak najnowsza “Laleczka”.

 

 

 

Kolejna nasza propozycja na weekend to numer przygotowany przez duet dwóch stosunkowo młodych stażem formacji. ROMPEY i MARIOO, czyli Marcin i Mariusz postanowili połączyć siły i sprawić, aby “Uderzamy w tan” rozkołysał niejednym klubowym parkietem.
Dodatkowym atutem tej propozycji jest bardzo “swojski” teledysk, w którym w roli głównej obok pięknych kobiet zobaczymy chłopaków z LETNIEGO CHAMSKIEGO PODRYWU.

 

 

Robert SPIKE to już postać doskonale znana wszystkim fanom muzyki disco/dance. Na koncie posiada już wiele przebojów, a premierowy “Balujemy” może być kolejnym w jego zbiorze. Od premiery w naszym serwisie – czyli w ciągu zaledwie 4 dni – był najchętniej pobieranym tanecznym singlem, a teledysk tylko w ciągu pierwszych dwóch dni obejrzało prawie 100tys. osób. Sprawdźcie ten numer, bo może zamieszać.

To tylko kilka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla DJ-ów w naszym serwisie www.digitalDJ.pl.

Pozostałe znajdziecie na naszym profilu na fb – DJ Promotion DISCO DANCE.

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1559738504109076/