Calvin Harris One Kiss

Calvin Harris przebiera niemalże “jak w rękawiczkach” artystów z pierwszej ligi, z którymi nagrywa kolejne produkcje. Po Jego ostatniej przygodzie z muzyką r’n’b czy funky z pewnym niepokojem czekaliśmy co będzie dalej… Ufff … Można odetchnąć! Mamy bardzo fajny kawałek!  Calvin Harris & Dua Lipa – One Kiss > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Ten szkocki DJ od kilku lat poszukuje do współpracy pierwszoligowe gwiazdy muzyki pop. Tworzył m.in. z Rihanną, Katy Perry, Arianą Grande, Ellie Goulding czy Pharrell Williams. Takie hity jak ?Feel So Close?, ?Summer?, ?Sweet Nothing?, ?I Need Your Love? czy ?How Deep Is Your Love? zna cały świat. Teraz zaprosił kogo innego > Calvin Harris & Dua Lipa – One Kiss.

 

 

 

Ostatni rok to jego fascynacja muzyką funk. Czego efektem był album “Funk wave Bounces vol.1“. Ta “jedynka” sugeruje kontynuację tego zainteresowania i po części można przyznać, że ten premierowy utwór ?One Love? sięga do korzeni, ale w nieco innym, choć nie tak dalekim kierunku jak muzyka funk. Ten utwór to oczywiście muzyka house, ale rytmicznie osadzona na muzyce reggae. Calvin nie stroni też od grającego basu, który już od przynajmniej dwóch lat jest modny w klubach całego świata.

 

Gościnnie możemy usłyszeć w utworze Dua Lipa, wokalistkę, która wystąpi na Orange Warsaw Festival 2018. Przypomnijmy,że Dua Lipa to młoda brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek i modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego.  Rozpoczęła swoją karierę w wieku czternastu lat, gdy dodawała covery słynnych artystów w serwisie YouTube. W 2015 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Group, później wydając swój pierwszy singel. W grudniu 2016 roku, w magazynie ?The Fader? został umieszczony dokument o piosenkarce pod nazwą See in Blue.

Jest ona laureatką nagrody European Border Breakers Awards (2017). Jej debiutancki, tytułowy album został wydany 2 czerwca 2017 roku. Wydawnictwo promowały single, m.in. ?Be The One?, ?New Rules? i ostatnio ?IDGAF?, które uplasowały się w pierwszej dziesiątce listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

 

Calvin Harris & Dua Lipa – One Kiss promuje następny album Harrisa, ale na razie niewiele o nim wiadomo.