La Despedida N3ko Becca

Jeśli szukacie czegoś nowego – melodyjnego i na tzw. lekką nutę – polecamy ten artykuł. Wybraliśmy cztery takie premiery, Oto N3ko & Becca, Ozuna & David Guetta, Trinix i King feat. Julia Michaels.

 

 

Większość artystów brzmi  nieznajomo, ale warto wysłuchać ich piosenek. Sentymentalny i taneczny reggaeton, jak “La Despedida”, podkręcone latino czyli “Vocation” , a może coś typowo europejskiego w stylu dance, jak Trinix czy King? Wybierzcie coś dla siebie.

 

Wreszcie do naszych uszu dociera fajna piosenka w stylu reggaeton. “La Despedida” [Made2dance Records] ma przyjemną melodię, “oj joj joj…” i pozytywne wibracje, z wyraźnie zaznaczonym , nie za szybkim, beatem.

Pod tajemniczym pseudonimem N3ko ukrywa się Hiszpan Marc Rodríguez Torne. Towarzyszy mu wokalistka Becca.

 

“Vocation” [Sony Music] to mocno podszyty “elektroniką” bardzo prosty czyli melodyjny czy po prostu przyjemny kawałek. Laureat dwóch nagród Latin Grammy czyli Ozuna, z Puerto Rico – to gwiazda reggaeton. Tym razem zrobił muzyczną wycieczkę w stylu mega hitowego “Pepas“.

David Guetta, a może bardziej jego współpracownicy, zadbali o fajne wykręcenie EDM’owego riffu.

 

“Born to dance” [Warner Music] to ciekawie zbudowana piosenka z przebojową melodią. Ciekawie, bo oparta na reggae. W środku pojawia się nawet taka wyraźna fraza.

Trinix to duet z Francji, w skład którego wchodzą nieznani nam Josh Chergui i Lo?s Serre.

 

Jeśli szukacie czegoś melodyjnego, spokojnego, ale i tanecznego to polecamy  “Runaway” [Warner Music]. King to 27-letni artysta z …. Indii. Tak, tam też robią muzykę po europejsku. Odkryło go tamtejsze MTV.

Julia Michaels to wokalistka z Los Angeles. Ma już dość duży dorobek, bo pojawiała się jako wokalistka z utworach Kygo, Diplo czy Clean Bandit.

 

i coś extra