Karnawał 2019 nowości Sak Noel promo

Latynoskie rytmy czyli reggaeton, dancehall, moombahton czy nawet reggae ciągle jeszcze są popularne na świecie, a że Karnawał 2019 w pełni, taka paczka nowości super gwiazd to tzw. strzał w 10. Oto nowości: Alvaro Soler, Daddy Yankee, Luis Fonsi, Sak Noel, Diplo i Pedro Capo & Farruko i Eros Ramazotti … a więc “Niech żyje Karnawał 2019 !”

 

Karnawał 2019 – zobaczcie jakie są fajne hity.

Trudno sobie wyobrazić Karnawał 2019 bez tego artysty. Po gorąco przyjętych singlach ?La Cintura? oraz ?Ella? i albumie ?Mar de Colores?, hiszpański gwiazdor Alvaro Soler prezentuje zupełnie nowy utwór – “Loca”. Ciekawostka, że Alvaro spędził w Japonii 8 lat, czyli niemal całe swoje nastoletnie życie:

Choć dom oznacza dla mnie słońce, morze i hiszpański sposób bycia, nie mogę nie docenić wpływu, jaki wywarła na mnie Japonia oraz jej kultura. Mieszkając w Tokio, nauczyłem się rozmyślności, szczerości oraz wartości takich jak wytrwałość i szacunek. Wciąż mam wielu przyjaciół z tamtego okresu. Dorastałem, mówiąc w sześciu językach. Już od najmłodszych lat wiedziałem, że na sukces trzeba zapracować. 

Najnowszy singiel wokalisty, ?Loca?, to historia szalonego romansu, westchnięć i tęsknot, zilustrowana w stylistykach etno oraz urban, z wstępem na trąbce oraz jazzującymi elektronicznymi bitami. Teledysk do utworu nakręcono właśnie Tokio. Artysta chciał odtworzyć swoje wspomnienia z jednej z najbardziej ekscytujących światowych metropolii.

?Loca? to kolejny po ?Mar de Colores? ekscytujący etap w karierze artysty. Alvaro Soler nakłania, aby cieszyć się wszystkimi kolorami życia i od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę ?Loca? – szaleństwa?
Przypominamy, że w ramach Mar de Colores European Tour Alvaro Soler dwukrotnie zagra w Polsce: w Poznaniu 17 maja (koncert wyprzedany) oraz dzień później w Warszawie (dostępne ostatnie bilety).

 


Do nowości należy też utwór Daddy Yankee feat. Snow “Con Calma” to nawiązanie do lat 90-tych. Do wielkiego hitu z początku lat 90. ? ?Informer? z repertuaru Snow. Utwór zyskał nowe życie za sprawą elementów dancehall i reggaeton. Jak przyznaje sam artysta: Chciałem przekazać możliwie najlepszą energię i świeżość za pomocą muzyki dance, łącząc hity z lat

W 2018 Daddy Yankee dominował na listach przebojów za sprawą singla ?Dura?. Jest ciągle na Polish Dance Chart.

 


Nieco inne podejście do tej latynoskiej muzy proponuje Diplo. Bliżej mu do hip-hop. Tym razem Diplo łączy siły z francuskim raperem Niska . ?Boom Bye Bye? pochodzi z EP-ki ?Europa?, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na wydawnictwo trafią utwory, które Diplo nagrał z różnymi artystami z Europy. Poprzednie dokonanie producenta ? ?California? ? celebrowała jego artystyczne przyjaźnie ze słonecznego stanu. Na EP-kę trafiły utwory z takimi wykonawcami jak Lil Xan, Trippie Redd, M?, DRAM, Lil Yachty, Desiigner, Santigold, Trippie Redd i GoldLink.

Niska to pionier afro trapu we Francji. Raper ma już 5 diamentowych singli i ponad miliard streamów na YouTube.

 


Hiszpański DJ i producent Sak Noel. Bliżej mu do moombahton niż reggaeton. I tym razem utwór “Demasiado Loca” jest ,jak zawsze, w wesołym klimacie. Także wideo. Dzieje się tu wiele, mnóstwo dziwnych dźwięków , wokal i do tego rap znanego Amerykamnina Lil Jon i mniej znanych El Chevo & Aarpa. Tak więc w Karnawał 2019 tańczy się także moombahton, który znajdujemy wśród nowości tego tygodnia.

 


Całkiem sympatyczną odmianę dancehall proponuje Pedro Capo & Farruko w utworze “Calma”. To mieszanka klasycznego reggae i latino. Oto przebój dwóch latynoskich supergwiazd, który stał się najpopularniejszą latynoską piosenką na świecie! Utwór przekroczył już 300 milionów odtworzeń na YouTube, jest piątą najpopularniejszą piosenką na Spotify na świecie, podbił listę Spotify Top 50 w 8 krajach i Spotify Viral Top 50 w 26 krajach. Na całym świecie, “Calma Remix” jest słuchana 20 milionów razy tygodniowo!

 


Oto inna zupełnie propozycja na Karnawał 2019. ?Sola?, nowy singiel promujący nadchodzący album ?Vida?, to ? jak mówi sam artysta ? romantyczna ballada ze współczesną, minimalistyczną produkcją oraz silnymi wpływami R&B oraz latynoskiego popu. Nowy album Luisa Fonsi, autora wielkich przebojów ?Despacito?, ?Échame La Culpa?, ?Calypso? i ?Imposible? ? ?Vida? od 1 lutego w sklepach i serwisach cyfrowych!

Międzynarodowy gwiazdor i pięciokrotny laureat Latin Grammy na albumie ?Vida? zaprezentował 12 piosenek oraz trzy remiksy. Luis Fonsi jest współautorem wszystkich utworów, mógł także liczyć na wsparcie uznanych songwriterów. Album to wielobarwna mieszanka gatunków. Za produkcję odpowiadają Mauricio Rengifo oraz Andrés Torres.

 


Przegląd nowości na Karnawał 2019 byłby niepełny bez tej pozycji. Na pewno będzie ciekawszy dzięki temu utworowi. Można mówić o różnych niespodziankach, ale że ten wokalista-klasyk włoskiej piosenki pop nagrał reggaeton … tego by nikt nie przewidział.  Oto Eros Ramazotti w towarzystwie nie byle kogo, bo samego Luis Fonsi.

Tak artysta opowiada o współpracy z Fonsim:
Luis to niezwykle utalentowany artysta i prawdziwy przyjaciel. Mieliśmy mnóstwo frajdy w Miami podczas zdjęć do teledysku. Sądzę, że zobaczycie to, oglądając klip. Muzyka to najwspanialsza rzecz, więc powinniśmy ją celebrować.

A tak o pracy z Eros Ramazzotti wypowiada się Luis Fonsi:
?Per Le Strade Una Canzone? wprawi wszystkich w dobry nastrój. To piosenka o muzyce, spotykaniu się z ludźmi, celebrowaniu miłości oraz innych pozytywnych emocji. Uważamy wspólnie z Erosem, że muzyka to najlepsze medium do tego typu przekazów. Nasza współpraca ułożyła się znakomicie, to było niesamowite.