jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > MIYO feat. Smolasty – Lepsze Dni > reggaeton po polsku!

MIYO feat. Smolasty – Lepsze Dni > reggaeton po polsku!

Znamy ich już z kilku nagrań. Do tej pory bliżej było im do hip-hopu, choć jeden z nich robił już kawałki reggaeton. Teraz duet Miyo „poszedł na  całość” i wyprodukował reggaeton z polskim wokalem. Brzmi znakomicie. Posłuchajcie > MIYO feat. Smolasty – Lepsze Dni

 

 

 

 

 

Duet djsko-producencki MIYO czyli Mafia Mike i Johnny Black eksperymentowali (a może poszukiwali?) od początku powstania tego projektu. BYło to nie tak dawno, bo w ubiegłym roku. Zaczęli od hip-hopu, a teraz wzięli się za reggaeton. Efekt znakomity! Okazuje się, że mozna zrobić śpiewany po polsku, dobrze brzmiący reggaetonowy kawałek. Sprawdżcie sami.

 

miyo cały świat young igiProjekt MIYO wydał do tej pory m.in. kawałek „Cały Świat” z gatunku czarnej muzy. Wokalnie w udziela się jeden z najbardziej oryginalnych młodych raperów reprezentujących nurt nowej fali polskiego rapu czyli Young Igi! MIYO to gwarancja nowej jakości na polskiej scenie muzycznej!

Duet producentów muzycznych i DJ’ów w składzie: Mafia Mike & Johny Black ma na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem oraz produkcję albumu Smolastego. MIYO mają w planach jeszcze wiele kolaboracji o których już niebawem będzie głośno!

Ich idea jest jasna. Mówią o niej:

To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Tworząc nasze piosenki przykładamy wyjątkową uwagę do sfery instrumentalnej a wokal w naszej muzyce traktujemy jako jeden z instrumentów, nie podstawę piosenki…..

 

Obserwujmy zatem co wymyślą dalej, bo „Lepsze dni” to ich kolejny krok ….

 

Oto porzykład, że odważnie idą w tzw. komercję, której nie należy oceniać negatywnie.  Oto fragment tekstu „Lepsze dni”.

ouuuu
czekamy na lepsze dni
ouuuu
oprócz tego nie ma nic
ouuuu
czekamy na lepsze dni
ouuuu
oprócz tego nie ma nic

każda nowa noc daje zapomnieć nam
wtedy możesz choć na chwile zatrzymać czas
uciekamy w świat niebezpiecznych barw
kiedy zrobisz coś z tym
sam nie wiesz na bank …

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze