miyo cały świat young igi
MIYO

Ta formacja zadebiutowała w 2017 roku, choć ludzi, którzy ją tworzą znamy dużo dłużej. Ich inspiracją są Major Lazer i Skrillex, a więc czarna muza z dodatkiem elektroniki. MIYO – Cały świat > już w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Projekt MIYO prezentuje nowy singiel zatytułowany ?Cały Świat? z gatunku czarnej muzy.

miyo cały świat young igiWokalnie w kawałku udziela się jeden z najbardziej oryginalnych młodych raperów reprezentujących nurt nowej fali polskiego rapu czyli Young Igi!

MIYO to gwarancja nowej jakości na polskiej scenie muzycznej! Duet producentów muzycznych i DJ?ów w składzie: Mafia Mike & Johny Black ma na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem oraz produkcję albumu Smolastego. MIYO mają w planach jeszcze wiele kolaboracji o których już niebawem będzie głośno!

mówią chłopaki z MIYO

To kolejny krok w kierunku stworzenia zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce, który łączy hip-hop z szeroko pojętym ambitnym popem. Tworząc nasze piosenki przykładamy wyjątkową uwagę do sfery instrumentalnej a wokal w naszej muzyce traktujemy jako jeden z instrumentów, nie podstawę piosenki 

Niedawno udało im się nawiązać współpracę z Young Igi ? niezwykle popularnym, młodym raperem, który użyczył swojego wokalu w dynamicznym i pełnym świeżych brzmień singlu ?Cały Świat?, który powstał w ciągu pierwszych 48 godzin znajomości artystów!

Zadzwoniliśmy do Igora, proponując współpracę. Powiedział, że jak mu się spodoba pomysł na utwór to postara się za jakiś czas coś napisać dla nas. Kiedy wysłaliśmy mu naszą koncepcję kawałka, Igor oddzwonił po godzinie, że w 300% pasuje mu wszystko co zaproponowaliśmy i ma już wymyślone 90% tekstu.

 

Tu pojawi się wideo > MIYO Young Igi – Cały świat > premiera 3 sierpnia 2018

 

Teledysk  do utworu został nakręcony w słonecznej Barcelonie w oparciu o scenariusz, którego współautorami są chłopaki z MIYO. Dlaczego Barcelona? Bo to miasto tętniące życiem, wypełnione po brzegi kulturą miejską na którą składają się takie elementy jak street art, breakdance czy subkultura skate. Wszystkie te czynniki są bliskie projektowi MIYO. Realizacją teledysku zajęła się zaprzyjaźniona grupa MORT Video.