jesteś tu
Główna > PROMO > Maruv & Boosin remiksują: Pola Rise – No More

Maruv & Boosin remiksują: Pola Rise – No More

Autorzy hitu „Drunk Groove” – duet Maruv & Boosin uaktywniają się coraz bardziej. Niedawno wydali swój nowy singiel, a teraz remiksują utwór polskiej wokalistki Pola Rise – No More w typowo klubowym brzmieniu i w dobrej międzynarodowej jakości. DJPromo jest dostępne od dziś w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

Ukraiński duet Maruv & Boosin  po sukcesie utworu „Drunk Groove” idzie za ciosem. Ostatnio pojawiło się utwór „Focus on me” firmowany już tylko jako Maruv, ale wyprodukowany przez Boosin. Teraz remiksują utwór Pola Rise – No more. Trzeba przyznać, że został zaaranżowany i wyprodukowany bardzo trafnie do szerokiego spektrum klubów. Jest to bowiem prawie klasyczny vocal house, niewielką ilością dobrze dobranej elektroniki i w pewnych frazach grającym basem znanym m.in. z produkcji Oliver Heldens.

 

 

 

Utwór ‚No More’ pochodzi z wydanego 12 stycznia 2018 roku debiutanckiego albumu Pola Rise ‘Anywhere But Here’.

Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

Dodajmy, że to nie pierwszy remiks dla Pola Rise. Kilka miesięcy temu Roisto – popularny fiński producent muzyki elektronicznej, który zasłynął remixami dla Charliego Puth: ‘How Long’, ‘Obsession’ oraz innymi , które łącznie zostały odsłuchane w serwisie Spotify ponad 10 milionów razy, zrobił reemiks dwłasnie dla Poli.  Jego utwory królowały na imprezowych parkietach m.in. w Londynie, Paryżu, Dublinie, Nowym Jorku czy Meksyku. Ostatnie produkcje Roisto były prezentowane w BBC Radio 1, gdzie spotkały się ze świetnym przyjęciem dziennikarzy i publiczności.

Posłuchaj albumu Pola Rise.

Link do serwisów z remiksem Pola Rise – No more > Maruv & Boosin remix

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze