Jacek Stachursky - Angelina DENN remix

Całkiem niedawno pojawiła się paczka remiksów do nowego utworu Jacek Stachursky. W sumie 7 wersji trzech różnych producentów. Już po krótkim czasie ich testowania okazało się, że jedna z wersji znacznie przewyższa w ocenach DJ’ów wersję oryginalną. Zapewne dlatego Jacek i jego wydawca zdecydowali się na umieszczenie w teledysku tej zremiksowanej i najlepiej ocenionej wersji. Wszystkie dostępne są już we wszystkich serwisach, w tym www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Odważna decyzja w sprawie piosenki ‘Angelina’, która może się opłacić. Podjął ją Jacek Stachursky. naszym zdaniem jest jak najbardziej właściwa. Chodzi o DENN remix, choć można by to nazwać nowym miksem. W tej wersji na gitarach gra Jakub Mitoraj, na instrumentach klawiszowych, gitarze basowej, perkusji Daniel Maczura, który też daje chórki. Aranżacja, programowanie, realizacja, mix i mastering są też jego autorstwa.

 

W ocenie DJ’ów ta wersja przebiła czterokrotnie w ilości pobrań pozostałe wersje i dotarła do Top 10 DigitalDJ Club chart co jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy, że jest tam konkurencja z całego świata. Wersja wyraźnie nawiązuje do klimatu hitów Lost Frequencies, ale nie ma co zarzucać autorom kopiowania brzmienia znanego producenta, bo używanie gitary stało się już od ponad dwóch lat trwałym trendem muzycznym, coraz częściej też spotykanym w Polsce.

Wszystkie remixy dostępne w serwisach cyfrowych – link.

Tracklista Angelina (Remixes):

  1. Jacek Stachursky – Angelina (Nick Varell Chill Radio Remix)
  2. Jacek Stachursky – Angelina (DENN Club Radio Remix)
  3. Jacek Stachursky – Angelina (DJ Partyzant Radio Remix)
  4. Jacek Stachursky – Angelina (Nick Varell West Coast Remix)
  5. Jacek Stachursky – Angelina (DENN Club Extended Remix)
  6. Jacek Stachursky – Angelina (DJ Partyzant Extended Remix)
  7. Jacek Stachursky – Angelina (Nick Varell Chill Extended Remix)