Megan Thee Stallion & Normani. Oto przebojowa czarna muza.

Megan Thee Stallion

Wreszcie mamy typowo przebojowy kawałek czarnej muzy, nie za amerykański, a nawet lekko utrzymany w klimacie dance. Oto dwie zdolne dziewczyny; jedną nawet powinniście kojarzyć: Megan Thee Stallion i Normani w “Diamonds”.

 

 

 

 

 

 

„Diamonds” to piosenka amerykańskiej raperki Megan Thee Stallion i znanej nam wokalistki Normani. Został wydany 10 stycznia 2020 roku przez Atlantic jako główny singiel ze ścieżki dźwiękowej do filmu “Birds of Prey”.

 

Słowo więc o tej pierwszej postaci. Megan Jovon Ruth Pete znana zawodowo jako Megan Thee Stallion  to amerykańska raperka, piosenkarka, aktorka i autorka tekstów. W 2018 dała o sobie znać wydawnictwem “Tina Snow” i potem “Fever”, w 2019 roku.

Normani znamy z girls bandu czarnoskórych dziewczyn Fifth Harmony.

 

 

Megan Thee Stallion“Diamonds” to może nawet kiczowata treść, ale sama muza i wykonanie wokalno-raperskie obu pań znakomite i co ważne nie takie bardzo amerykańskie.

Film zaczyna się od przebierania się przez Megan i Normani w fantazyjnej sukience podczas jazdy i śpiewania tekstów „Diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny” w samochodzie.., a dalej już po amerykańsku czyli baseball itp. klimaty.

Inspiracją dla tego klipu była piosenka Marilyn Monroe „Diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny” z filmu „Gentlemen wolą blondynki” z 1953 roku.

 

 

Diamonds – Megan Thee Stallion & Normani
(from “Birds Of Prey” soundtrack)

Diamonds are a girl’s best friend
Diamonds are a girl’s best friend
Southern girl in me
I ain’t afraid to catch a case
VVS’s on me and I flooded out the face

Diamonds are a girl’s best friend
Diamonds are a girl’s best friend
I don’t need you
I’ve got flooded out baguettes
I don’t need you
Boy, my diamonds dripping wet ….

Dobra muza Black? Zobacz to.