mr.white edm promo

Powracamy do przedstawiania Wam typów mocniejszej odmiany muzyki EDM, którą dedykujemy umownie do big roomów czyli dużych klubów i eventów. Oto kilka takich naszych typów. jest jeden polski akcent. To DNF. A ponadto: Mr.White, Kura x Trobi, NERVO & Firebeatz i Kura & Trobi.

 

 

 

 

Muzyka z wykopem czyli dedykowana do big room’ów. Polecamy przede wszystkim Mr White i Kura & Trobi.

 

Muzyka EDM dedykowana do big room ma swoje różne kierunki i nie musi być banalna. Oto taki przykład. “Freak show” to kawałek, w którym wiele się dzieje, bo wzięto pomysły w różnych styli i brzmień. Świetnie brzmi pomysł na przejściu fraz gdzie wszystko jest wyciszone i pojawia się przyjemnie brzmiący prosty dźwięk, jakby na przełamanie płynącej z utworu energii. Bardzo dobry jest też pomysł wykorzystania brzmień acid.  Mr White (dokładnie Mr. White) to DJ i producent z Holandii, znany jako rezydent “Sensation white”. Współpracuje m.in. z Fedde Le Grand.

 


https://www.youtube.com/watch?v=dIN-7tdEEXU

Oto dwa duety w jednym. Utwór Miriam i Olivii NERVO & Firebeatz (Jurre van Doeselaar i Tim Benjamin Smulders) “Illusion” zawiera w sobie kilka sprawdzonych schematów i brzmień, które jak słychać, wcale się nie “przedawniają”. Jest progressive house, electro bass i klasyczny vocal house. Tempo bliższe klasyce house niż klimatom big room. Mieszanka wydaje się nietypowa, ale naszym zdaniem wyszło fajnie. Wokal Karra jak najbardziej zintegrowany z aranżem.

 


Polski producent DNF i nieznany nam Bluckther pojawiają się we wspólnym nagraniu w labelu Darklight Recordings i Armada Music. “Tell You” to mocny kawałek future bass progressive z wokalnymi wstawkami bliskimi soul.

 


https://www.youtube.com/watch?v=2gxIUplw8yc

Toi już kolejny utwór producenta o swojsko brzmiącym pseudo – Kura. Tym razem z bardziej już znanym Trobi. Trochę tu oldschool, chwilami surowy minimal, do tego break-beatowe frazy, świetny wokal a la classic House i oczywiście mocna zakrętka. Brzmi to fajnie, choć nie każdemu przypadnie do gustu.

 

 

 

Zobacz nasze typy PROMO HOUSE , PROMO HOUSE