duet miyo

Przedstawiamy nowy, bardzo ciekawy, polski duet MIYO. W naszej opinii może on sporo namieszać w naszej muzyce.

 

Duet MIYO tworzy DJ Mafia Mike, którego twórczość można było usłyszeć między innymi w filmie Sala Samobójców. Do kolaboracji dołączył Johnny Black (ostatnio Don Juan Wielki) , który tworzył muzykę dla czołowych raperów polskiej sceny. Oboje wracają na scenę po długiej nieobecności.

 

MIYO to projekt, który przede wszystkim charakteryzuje się pozytywnym tropikalnym brzmieniem w elektronicznym wydaniu z wyczuwalną nutą muzyki urban. Cechą dominująca duetu jest taneczny i słoneczny klimat oraz dynamiczne nowatorskie brzmienie. Cool Alone to pierwszy singiel, nowego duetu producentów i DJ?ów z Warszawy zapowiada całą serię wydawnictw zarówno po polsku, angielsku, a nawet suahili. Następne single pojawią się jeszcze w tym roku i będą oscylować wokół muzyki tanecznej, hip-hopu i trapu.

Cool Alone to przyjemny moombathon w bujającym powakacyjnym klimacie. Słychać w nim inspiracje muzyką karaibską i afrykańską. W utworze głosu użyczył Thomas Daniel, który przypomina klimaty wokalistów takich jak The Weekend czy Justin Bieber. Cool Alone, to opowieść o nieoczekiwanej miłości wiecznego singla, która wjeżdża w jego życie z impetem.