My Heart Goes (La Di Da) Becky Hill i Topic

Jakiś czas temu pojawił się oryginał tego utworu, ale nie wzbudził w nas dużego zainteresowania. Teraz “My Heart Goes (La Di Da)” pojawia się w remiksach, które brzmią na pewno ciekawie.

 

?My Heart Goes (La Di Da)? – taki tytuł to nie nowość, bo znamy go z “Ladida (My Heart Goes Boom)”, ale utwór Becky Hill i Topic nie jest to coverem.

 

?My Heart Goes (La Di Da)?  to następca świetnie przyjętego singla ?Remember? , z  David’ em Guetta, który w Wielkiej Brytanii ma już status srebrnej płyty.

Utwór w zremiksowanej wersji przez Jess Bays to, można rzec, klasyczny szablon UK House, ale wyróżnia go ten z pozoru banalny wokalny lajt motyw ” la di da”. Jakby na przekór to męski wokal, ale zapewne chodziło o podkreślenie kontrastu. I to właśnie ten element tworzy bardzo dobre wrażenie tego utworu.

O niej

W dorobku Becky Hill są także świetnie przyjęte single ?Better Off Without You? ft. Shift K3Y (platyna w UK), ?Heaven On My Mind? (złoto) oraz ?Last Time? (top 40) i oczywiście z Tiesto.

Becky Hill jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek w świecie dance popu. Na jej dotychczasowy dorobek kompozytorski składa się ponad 180 piosenek, a katalog jej streamów przekroczył 2 miliardy w samym Spotify. W serwisie Becky może cieszyć się miesięczną liczbą słuchaczy przekraczającą 17 mln. Jest także drugą najpopularniejszą wokalistką pod kątem streamów w Spotify UK zarówno w 2019, jak i 2020 roku.

Utwór promuje jej debiutancki album ?Only Honest On The Weekend?. Gościnnie na albumie pojawiają się 220 Kid, Banx & Ranx, David Guetta, Shift K3Y, S1mba, Sigala i Topic. Becky napisała lub współ-napisała każdy utwór na albumie. Do pracy nad krążkiem zaprosiła eklektyczne grono producentów: Lost Boy, Billen Ted, MK, MJ Cloe oraz MNEK.

?Only Honest On The Weekend? to następca ?Get To Know?, wydanej w 2019 kolekcji singli, które Becky wydała solowo lub gdzie pojawiła się jako gość. ?Get To Know? ma już status złota w Wielkiej Brytanii. W 2020 kompilacja znalazła się w gronie top 5 najchętniej streamowanych albumów wokalistki w UK. Dotarła też do 16. miejsca Billboard Dance/Electronic Album Chart w USA.

 

Producenta, który jej towarzyszy – nie musimy przedstawiać. Topic to autor ?Breaking Me? ft. A7S (ponad 1,8 miliarda streamów) i ?Your Love (9PM)?. Jest tego zresztą nieco więcej. Tym, którzy uważają, że “La di da” jest ciągle za cukierkowy polecamy autorski remiks Topic VIP remix.