Nothing Really Matters – Tiësto & Becky Hill. Hit na smutne czasy.

tiesto becky hill nothing really matters

Nie pierwszy raz ten producent określany kiedyś mianem “klubowego” wypuszcza bardzo prosty i lekki kawałek. To dowód na to, że muzyka to po prostu biznes. Najwyraźniej Tiesto wykalkulował sobie, że warto iść sprawdzonymi drogami lżejszej muzy i nagrał z Becky Hill „Nothing Really Matters”. Przy okazji przedstawiamy Tiesto Top 20.

 

Sukcesy na przestrzeni ostatnich lat “I Will Be Here”, “Who Wants To Be Alone” i przede wszystkim “On my way” dowodzą, że Tiesto chce po prostu iść sprawdzoną drogą czyli zrobić, jak to mówią DJ‘e – tzw. komercyjny kawałek – umieścić go wysoko na listach przebojów i dobrze sprzedać cały album, który właśnie nagrywa. Na początek w “Nothing really matters” wybrał też sprawdzoną wokalistkę. To Becky Hill, która zaśpiewała w mega hicie Meduza “Lose Control”.

 

 

Trzeba przyznać, że „Nothing Really Matters” spełnia kryteria dobrego przeboju. Ma łatwo poprowadzoną linie melodyczną, łatwo wpadający wokalny lajt motyw znakomicie zaśpiewany przez Becky Hill.

Twórcą lyric video jest Timo Helgert, a klip jest rozszerzeniem koncepcji, którą twórca zawarł w swoim projekcie „Return To Nature”. To pierwsza współpraca Tiësto z Becky Hill. Jej ostatni singiel „Better Off Without You” ft. Shift K3Y ma ponad 34 mln streamów na całym świecie. Hill jest także drugą najczęściej odtwarzaną brytyjską artystką w Spotify.

 

tiesto becky hill
Tiesto & Becky Hill (fot.Universal Music)

– Praca z Becky była świetnym doświadczeniem. Ta dziewczyna ma niesamowitą energię i mocny głos. Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie ten kawałek. To świetny przedsmak mojego nowego albumu – mówi Tiësto.

– Ze wszystkich dotychczasowych współprac z innymi artystami, duet z Tiësto z całą pewnością można nazwać momentem przełomowym w karierze. Miałam okazję pracować z najlepszymi, a Tiësto jest świetnym tego potwierdzeniem. To ekscytujące, że będę częścią jego nowego albumu! – zachwyca się Becky Hill.

„Nothing Really Matters” to następca świetnie przyjętych singli Tiësto: „Ritual” z Ritą Orą czy „God Is A Dancer” z Mabel. „Ritual” zgromadził ponad 445 mln streamów i 91 mln wyświetleń na YouTube. „God Is A Dancer” może poszczycić się wynikiem 169 mln streamów i 45 mln wyświetleń oficjalnego klipu.

 

Tiesto Top 20

 1. T* feat. Bright Sparks /On My Way
 2. T*, Jonas Blue & Rita Ora/ Ritual
 3. T* & Dzeko ft. Preme & Post Malone /Jackie Chan
 4. T* & KSHMR ft. Vassy / Secrets
 5. T* & Oliver Heldens ft. Natalie La Rose / The Right Song
 6. T* & Mabel / God Is A Dancer
 7. T* & Mesto /Coming Home
 8. T* Grapevine /Tujamo Extended Remix
 9. T*, Jonas Blue & Rita Ora /Ritual /Benny Benassi & BB Team Remix
 10. T* Grapevine
 11. T* feat. Bright Sparks /On My Way /EDXs Miami Sunset
 12. T* Adagio For Strings
 13. T* Red Lights
 14. T* & Sevenn /Boom /DJ Edit
 15. T* feat. Stevie Appleton /Blue
 16. T* Wow
 17. T* & KSHMR feat. Vassy /Secrets (Remixes) Future House mix
 18. T* & KSHMR ft. Talay Riley /Harder
 19. T* & John Christian feat. Marshall Master & The Ultimate MC /I Like It Loud
 20. T* vs Diplo ft. Busta Rhymes /C’Mon (Catch ‘Em By Surprise)

 

T*=Tiesto