Never Leave You de hofnar charming horses lumidee

Dość rzadko się zdarza, że prawie w tym samym dniu pojawiło się dwa razy odświeżenie tego samego tytułu. Jest nim „Never Leave You (Uh Oooh, Uh Oooh)”, z repertuaru Lumidee. Która ciekawsza?

 

 

„Never Leave You (Uh Oooh, Uh Oooh)” to utwór liczący sobie dokładnie 19 lat, bo wydano go akurat w maju. Przedstawiamy go jak zawsze na doile artykułu. A my stawiamy pytanie: która z tych dwóch nowych wersji jest ciekawsza?

 

Wersja #1

De Hofnar to producent z Holandii Jeroen Maas. Jego wersja „Never Leave You (Uh Oooh, Uh Oooh)” jest dedykowana wszystkim, którzy lubią lżejsze i prostsze brzmienia.

Wersja #2

Wersja wyprodukowana przez ekipę Charming Horses (Michael Müller z Bodybangers) oraz mniej znanych Kickbait’a i Felixa Schorna, wydaje się być dedykowana do klubów i inspirowana hitem ACRAZE.

Która „Never Leave You” lepsza ?

Na chwilę pisania tego artykułu oceny naszych dj’ów są niemal wyrównane: wersja #1 (3,82) : wersja #2 (3,77).

 

W oryginale

… to piosenka amerykańskiej wokalistki Lumidee. jest to bardzo charakterystyczny utwór, bo z prostym zaśpiewem „uh oh… uh oh”.

Utwór wydano jako singiel 12 maja 2003 roku z jej debiutanckiego albumu studyjnego „ Almost Famous”.

Nagranie zajęło trzecie miejsce na liście Billboard Hot 100 . Poza Stanami Zjednoczonymi znalazło się na szczycie list przebojów w Belgii (Flandria), Niemczech, Włoszech, Holandii i Szwajcarii. Był popularny także u nas.