dom z papieru bella ciao becky g

 Mieliśmy już wersje house, dance, pop, gitarowe, disco polo, a ostatnio nawet grupa Pectus wplotła się w nurt popularności filmowego hitu jakim jest bez wątpienia „Domu z papieru”. Tym razem nie jest to tyko kolejna wersja, bo „Bella ciao” ma bezpośredni związek z serialem.

 

Tak, to właśnie jest ta dziewczyna od „Mayores„, który hula na naszych parkietach już cztery lata. Teraz Becky G zaskakuje nas z innej strony, bo filmowej. Jej wersja „Bella ciao” pojawia się w finałowym odcinku mega serialu ” Dom z papieru „, który pojawia się w tych dniach.

Przyznam, że ja nie dałem rady dotrwać do ostatniego sezonu, ale większość pewnie tak. Oto właśnie taka filmowa wersja wideo.

W sensie muzycznym ta „Bella ciao” nie przebije jej genialnego „Majores”, ale przecież tu głównie chodzi o film. filmfil

Właśnie Ona

Nie przypadkowo utwór nagrała właśnie Becky G. Jako fanka serialu, Becky G jest zachwycona współpracą z Netflixem przy nowej wersji „Bella Ciao”. Przede wszystkim jest jedną z największych celebrytek w Ameryce łacińskiej. Nie sposób wymienić Jej nurty działalności, bo nie jest to tylko muzyka, choć lista Jej hitów jest spora.

Przez lata była gospodynią wielu prestiżowych gali. Niedawno uruchomiła własną markę kosmetyków „Tresluce”. Dba o dziedzictwo kultury latynoskiej. Jest obecnie ambasadorką marki Xfinity Comcast i Michelob Ultra Pure Gold.

Muzycznie, na przykład otrzymała także przycisk YouTube Diamond Play za przekroczenie 10 milionów obserwujących na platformie – obecnie ma ich ponad 18 milionów. Zdobyła nagrodę American Music Award dla ulubionej artystki latino zarówno w  2020 jak i 2021 roku

Becky G mówi: 

  • Zawsze kochałam «Dom z papieru» i sposób, w jaki ten serial łączy się z milionami ludzi na całym świecie. «Bella Ciao» to kultowa piosenka, która naznaczyła ważny moment w serialu, więc prośba o bycie częścią jego świata to prawdziwy zaszczyt. Mam nadzieję, że wszyscy polubią ten cover i teledysk tak samo jak ja!