play House Promo Jake Tarry Elenoir

Po ponad tygodniowej przerwie , którą wymogło przejście serwisu Digital DJ na Digital DJ 2.0, przedstawiamy Wam zaledwie urywek tego na co możecie się przygotować, jeśli chodzi o nowości muzyki House. Oto bardzo znani wykonawcy, jak i ci niewiele znani, które polecamy Waszej uwadze. A za tydzień – już normalnie, z remikasmi włącznie. Oto premiery : Don Diablo x CID, Nico del Prato, Leo Bonarrivo, John Newman.

 

 

 

 

Oto kolejna premiera od Don Diablo. Tym razem ze znakomitym producentem CID. Tytuł „Friends” – jak nabardziej oczywisty, bo panowie od dawna są przyjaciółmi. Jak zwykle dobra robota, ale produkcja jest dość mocna. Nie dla wszystkich.

 


Nico del Prato Ft. Diana Miro „True Love or Fantasy” to na pierwszy rzut ucha kawałek jakich wiele słyszeliśmy, bo oparty na klasyce House. Producent Nico Del Prato sprytnie wyważył energię aranżu i idealnie dopasował go do bardzo fajnego wokalu niejakiej Diana Miro.

 


Latynoskie klimaty a la „Samba de janeiro” – lubimy takie klimaty, bo wcale ich dużo nie dostajemy. Zobaczcie to, całkiem przyjemne, na pograniczu house i dance. Oto Leo Bonarrivo – „Senorita”.

 


John Newman ma świetny wokal. Jego nowy utwór jest już w wersji oryginalnej bardzo taneczny. „Feelings” John Newman napisał wspólnie ze szwedzkim kolektywem BLNK, odpowiedzialnym za takie hity jak „Paris” Chainsmokers czy „Sexual” NEIKED. Do tego wydano Eden Prince remix jeszcze bardzie energetyczny.