jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Nowości DISCO POLO, które polecamy na najbliższy weekend

Nowości DISCO POLO, które polecamy na najbliższy weekend

Z pewnych źródeł wiemy, że największe „bum” na nowości z gatunku muzyki disco/dance jeszcze przed nami, ale już teraz przedstawiamy Wam kilka nowości disco polo, które koniecznie musicie mieć w swoich zasobach muzycznych.

 

 

 

Jeszcze gorąca niczym bułeczki o poranku propozycja od młodej formacji THE BROTHERS, która swoją oficjalną premierę miała kilkanaście minut temu.
Już sam tytuł zdradza nam o czym opowiada ten numer – bo mówi o miłości. Romantyczny tekst dopełnia aranż pełen „żywych” instrumentów takich jak saksofon czy akordeon. Sprawiają one, że numer „Dogonić miłość” można słuchać w nieskończoność.

 

O tej premierze było głośno od momentu kiedy dwaj panowie – Przemek z zespołu ELLIXIR i LUKASZKOWY – ogłosili współpracę. Na efekt końcowy na szczęście nie trzeba było długo czekać.
Utwór „Dziewczyno” bez wątpienia od pierwszych dźwięków pokochają osoby, które chętnie wracają do początków muzyki disco polo, czyli do lat 90-tych. W takim właśnie stylu utrzymany jest ta nowość. Ciekawi? Posłuchajcie koniecznie!

 

 

Wśród nowości disco polo ostatniego tygodnia możecie także znaleźć debiutantów. Wśród nich jest zespół LAVA, który tworzą doświadczeni muzycy: Ewelina – wokal, Damian – perkusja, Zbyszek – gitara oraz Paweł – instrumenty klawiszowe.
Choć zespół powstał w zeszłym roku, to jednak dopiero teraz zaprezentował się szerszej publice, dzięki utworowi zatytułowanemu „Alvaro”. Opowiada on historię amanta, który bawi się uczuciami dziewczyn. Fanów gitarowych brzmień na pewno ucieszy fakt, że aranżacja aż kipi od fajnych riffów.
W mojej ocenie bardzo fajna propozycja jak na początek przygody z muzyką – tak trzymać.

 

Nie sposób wymieć wszystkich nowości disco polo, które przygotowaliśmy dla naszych DJ-ów. Pozostałe znajdziecie w największym serwisie z legalną muzyką taneczną – www.digitalDJ.pl

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze możecie znaleźć w naszym serwisie sprawdźcie pozostałe artykuły w naszej Strefie Disco Dance.

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze