polish dance chart c bool dj is

Po zmianie lidera, kiedy to „Despacito” „odpuściło”, a potem znów wróciło na najwyższa pozycję, by (czy ostatecznie) zejść z czołowej pozycji. Po 25 tygodniach na pierwsze miejsce dotarło ostatnie nagranie C-Bool „DJ is Your second name”.  A jednak.

 

W ubiegłym tygodniu na liście Polish Dance Chart pojawiło się kilka spektakularnych zwyżek pozycji. Przede wszystkim DJ 'e bardzo dobrze przyjęli nowy utwór Burak Yeter „Echo” (64>13), w czym duża zasługa bardzo udanego remiksu Filatov & Karas Remix. Wydawało się, że po słynnym „Tuesday” zapomnimy szybko o producencie z Rumunii, bo teraz wszedł w zupełnie inny styl. Okazuje się, że można inaczej.

 

Do góry idzie ciągle utwór rockowej formacji Portugal. The Man „Feel It Still” (58>29), a to dzięki remiksowi Ofenbach.

 

Wyraźny skok do góry zaliczyła przeróbka klasyka Diany Ross  „Upside Down”  (91>32) wyprodukowana przez rosyjskiego producenta Mart’a. Bardzo dobrze przyjmowany jest wesoły lekki utwór raggatonowy z Wlk.Brytanii CNCO & Little Mix „Reggaeton Lento” (152>34), taki jeszcze wakacyjny, ale widać, że dopiero teraz jest u nas doceniany.

Gemeliers feat. Ventino Duele (180>39) ten mało znany utwór naprawdę zaczął się podobać. Czy na długo? tego nikt nie wie. Ma swój klimat. dziewczyny w formacji NERVO x Danny Avila feat Reverie Loco (223>49) nagrały naprawdę dobry kawałek co znajduje odzwierciedlenie na naszej liście. Polecamy!

 

Z utworów, które pierwszy raz znalazły się w statystykach najlepiej wypadła nowa piosenka Shakira feat. Nicky Jam „Perro Fiel” (59). To będzie kolejny hit Shakiry!

Czy pamiętacie ten utwór? Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz – Prayer in C (Robin Schulz remix). To już 62 tydzień jak gości on na Polish Dance Chart. To w tym tygodniu rekordzista, bo gości ponad rok z naszym zestawieniu, ale są jeszcze lepsi. Jednak nie w tym tygodniu.